Závěrečné drama o postup se v okresním přeboru asi ani letos konat nebude!

MĚLNICKO - Vedoucí celek ani jeho nejbližší pronásledovatelé ve 22. kole nezaváhali

22.5.2007

Pomsta se nekonala. Na podzim zostudila rezerva Pšovky tu libišskou osmi brankami. Sokolové se neradovali ani tentokrát a v domácí odvetě prohráli 1:3.Foto: Pavel Schebesta

Okresní přebor fotbalistů pozvolna spěje ke svému závěru. Více než situace na čele, kde si Mšeno udržuje dostatečný odstup, přitahují pozornost boje o záchranu.

Šlo to i bez hříšníka
MLÉKOJEDY- „Šestibodový“ souboj dvou namočených celků byl k vidění v Mlékojedech. Domácí v něm dokázali proti Nové Vsi naplno bodovat i bez potrestaného Rybáka, který dostal za inzultaci rozhodčího v předešlém kole stop na tři roky. Skóre otevřel už po deseti minutách Bendl, hosté pak vyrovnali Geyerem. Domácím vrátil po dalších pěti minutách vedení Hýř z penalty po faulu na Bendla. Pět minut před přestávkou zvýšil po úniku Jahodka na rozdíl dvou branek. Za hosty vstřelil po hodině hry kontaktní gól Uher, poslední slovo ale měli před slušnou návštěvou domácí. Střelcem zápasu se stal druhou trefou zkušený Jahodka, skóre pečetil Mora z trestného kopu zdálky.

Výsledek je pro hosty až příliš krutý, což přiznal i domácí předseda Josef Frajbiš. „Hosté byli chvílemi fotbalovější, měli i mírnou převahu, my jsme však stříleli góly. Podle mého názoru neodpovídá tabulka poměru sil jednotlivých mužstev. Nová Ves v neděli hrála lepší fotbal než některé výše postavené celky. Především v záloze měli převahu.“

Sestup ještě může strašit
LIBIŠ/ČEČELICE - Nebýt odečtu tří bodů po skončení soutěže, mohl mít mlékojedský Start na dostřel další protivníky. Jedním by bylo na jaře se hodně trápící libišské béčko, které tentokrát doma přenechalo body Pšovce B. Druhým celkem, který si ještě nemůže dovolit zbylá utkání vypustit, jsou Čečelice. V derby přes kopec s Byšicemi sice Sokolové na domácí půdě vedli, hosté ale dokázali zápas otočit. „Myslím, že jsme byli lepší a výhru jsme si zasloužili. Dali jsme ještě dva regulérní góly, ale ty nám rozhodčí neuznal,“ řekl k zápasu byšický Petr Proksch. „První půle byla vyrovnaná, po změně stran už nás Byšičtí hlavně ve středu hřiště přehrávali,“ uznal sekretář Sokola Josef Zeman.

Na vlas vrátili podzimní porážku
DOLNÍ BEŘKOVICE - Propad tabulkou nejvyšší okresní soutěže nedokázaly v 22. dějství zastavit ani Dolní Beřkovice. Na vlastním hřišti podlehly nelahozeveským PTZ a od výprasku s vedoucím Mšenem (17. kolo) v jednom z klíčových zápasů soutěže se po zimě stříbrný tým ne a ne chytit. Domácí měli po celý zápas mírnou převahu a vytvořili si řadu příležitostí. Hosté vsadili na koncentrovanou obranu a občasné brejky. Ve 22. minutě poslal přesnou přihrávku za obranu domácích Pokorný a Brabec obešel i brankáře a s přehledem zavěsil jedinou branku zápasu. „Domácí se pokoušeli, ale neměli zrovna správnou mušku, a tak nám usnadnili získání tří bodů. Potvrdili jsme, že body děláme více venku než doma,“ uvedl sekretář PTZ Jiří Rous.

22.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme: dobrý zdravotní stav - fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, zodpovědnost, bezúhonnost., Nabízíme: ubytování a odvoz na pracovitě, MÍsto výkonu práce: V Pískovně 2057, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Kontakt: p. Adalbert, telefonicky (PÁ, 8:00-9:00). Pracoviště: Europa workintense spol.s r.o. - kralupy nad vltavou, V Pískovně, č.p. 2057, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Adalbert Yovna, +420 602 212 059. Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 14 470 Kč Pomocní kuchaři Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14470 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: - spolupráce při vaření hotových jídel a minutek a jejich následný výdej, Požadujeme:praxe v oboru výhodou, schopnost být součástí týmu, Nabízíme: firemní stravování, slevy a partnerské produkty, odměny za doporučení zaměstnance, školení, Kontakt: telefonicky nebo e-mailem. Pracoviště: Aramark, s.r.o. - kralupy nad vltavou, O. Wichterleho, č.p. 810, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Lucie Jakešová, +420 286 014 231. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 15 000 Kč Všeobecné sestry bez osvědčení Všeobecná sestra bez osvědčení. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: CZ-ISCO 32211, Místo výkonu práce: Pražská 528/29, Mělník. , Kontakt: Petra Čermáková (PO - PÁ od 8 do 15 hod.). Životopisy zasílat e-mailem.. Pracoviště: Mělnická zdravotní, a.s., Pražská, č.p. 528, 276 01 Mělník 1. Informace: Petra Čermáková, +420 315 639 106. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 020 Kč Učitelé na 1. stupni základních škol Kvalifikovaní učitelé pro I. stupeň ZŠ. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26020 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - kvalifikační předpoklady dle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, Nabízíme: podnikové stravování, Kontakt: osobní schůzka na ZŠ Václava Havla Kralupy, životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Základní škola václava havla v kralupech nad vltavou, příspěvková organizace, Revoluční, č.p. 682, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Martin Luksík, +420 311 284 944.

Překvapení. Šachisté Lysé nad Labem porazili Novoborský ŠK, ten padl po devíti letech. Nad šachovnicí jsou zamyšlení lyský Tamir Nabaty (vlevo) a David Navara.

Don Giovanni se nestačil divit, Lysá šokovala jasného favorita

Čtvrtfinále Poháru FAČR ve futsalu 2018. Sparta Praha porazila ve Zruči nad Sázavou Olympik Mělník.

Sladká pomsta Olympiku. V lize si Spartu senzačně podal

Kelti si zahrají proti poválečným mistrům

Nové Strašecí - Basketbalový klub Kelti Nové Strašecí vyhrál soutěž k filmu Zlatý podraz o nejlepší basketbalové video a v neděli 9. prosince od 15 hodin si vybere svou odměnu za vítězství.

Šachový velmistr Jansa se stal mistrem světa v 76 letech

Lysá nad Labem - Jsou sporty, ve kterých se stanete mistrem světa v sedmnácti, jsou další, ve kterých to dokážete v jednadvaceti a v některých si počkáte do šestatřiceti. Ale stát se mistrem světa v 76. letech? Říkáte: Nemožné! Kdepak! V šachu se vám to klidně může stát.

-

Vrací se domů. Zkušený trenér opouští Jirny a přebírá Brandýs

Praha-východ - Starosti o záchranu mění za boj o přední příčky, byť o soutěž níž. Zkušený fotbalový trenér Václav Hradecký se na okresní trase stěhuje z třetiligových Jiren do divizního Brandýsa.

Odveta za pohár? Mělník chce být Spartě vyrovnaným soupeřem

Mělník /FOTOGALERIE/ - Futsalisté Olympiku po dvou týdnech zasáhnou do dění v nejvyšší soutěži. V rámci desátého dějství Varta ligy přivítají ve své hale pražskou Spartu. Proti jednomu z nejvážnějších aspirantů na titul mohou napravit minulé nepovedené vystoupení s Helasem Brno.