Teď je ale situace jiná. Lužec je najednou na druhém místě tabulky krajské I. B třídy a na vedoucí Dynamo ztrácí jen dva body. Tišice si jako nováček soutěže hlídají střed, jsou na sedmém místě a za Lužcem zaostávají o čtyři body. Vzájemný duel začne už zítra v 15.30 hodin na trávníku Eletisu.

Tišice budou muset dát při hře pozor především na bývalého ligového hráče Tomáše Kuchaře z Lužce. Ten už nasázel soupeřům šest gólů a je tak aktuálně druhým nejlepším střelcem I. B třídy. Podle lužeckého kouče Pavla Dohnala byl dobrý tah přibrat záložníka Kuchaře do týmu. „Minulé kolo jsme vyhráli zaslouženě. Poslední dobou se nám daří i střelecky a na Tišice jsme připraveni," řekl trenér.

Tišice už nastřílely o sedm branek víc než jejich zítřejší soupeř. „Čeká nás dvojzápas venku. V Lužci potom v Pěčicích. Chceme dohnat bodovou ztrátu," řekl trenér Tišic Radek Zámečník. Nejlepším střelcem hostů je Jakub Šulc se třemi povedenými střelami. V posledním zápase proti Byšicím dal jedinou branku svého týmu tak, že přesprintoval s balónem polovinu hřiště a překonal i brankáře. V letošní sezoně se nově sčítají žluté karty. Za čtyři obdržené pak hráči platí pokutu. Další žluté varování by tak mohlo přijít draho lužeckého Jaroslava Uhra, tišické Petra Laudu, Jiřího Pajkrta, Tomáše Prejzka a Jakuba Šulce. Ti všichni už nasbírali tři žluté.