„Na velkém hřišti byly kvidění šance na obou stranách. Kvalitní soupeř by si rozhodně zasloužil hrát výš, než jen na čele pražského přeboru. Kdybych porovnal počet šancí, tak by odpovídal výsledek 2:2,“ spočítal Jiří Kabyl, který byl nejvíce rád za to, že se mu do týmu začali vracet marodi. Vedle nich se vsestavě objevila idvě neznámá jména.

Celý zápas odchytal brankář Tomko a na závěrečné desítky minut se objevil na hřišti brandýský Tomáš Panuška. „První se naposledy připravoval sLoko Vltavín. Včera byl snámi poprvé, je možné, že se na jeho příchodu domluvíme. Panuška snámi trénuje. Máme ještě vytipované dva mladé hráče svýhledem od léta,“ uvedl keventuálnímu posílení mužstva trenér.

Nejbližší zápas odehrají Libiští vsobotu od 16hodin vrámci turnaje Royal Cup vnedalekých Čelákovicích proti tamnímu Unionu. „Sblížícím se koncem přípravy nás čekají zajímavé a relativně těžké zápasy, ve kterých bude možné doladit formu. Jsem rád, že na nás vyšly právě Čelákovice, a že se bude hrát konečně už na normální trávě,“ notoval si Jiří Kabyl. Vpřípadě příznivého počasí se na turnaj Meteoru mohou těšit ipříznivci vOvčárech. Na hřiště Sokola by ksemifinále mohla vneděli od 10.30hodin vyběhnout ligová juniorka Bohemians Praha1905.

Dukla Praha B– Sokol Libiš 1:0 (1:0)

 

Branka: 43.Tomáš Berger. Rozhodčí: Pavelka. Diváků: 20 (trénink. centrum Sparty na Strahově).

Libiš: Tomko– Ondráček, Kabyl (46. Pošpíšil), Máj, Trojan– Werner, Slezák (46. Kucler), Svatek (46. Marek), Žák– Válek (70. Panuška), Jirásek.