Žádnému z nich se ale nepodařilo skórovat více než jednou. Dva góly se poštěstily jen zárybskému Brůžkovi proti Velvarům. Neprůstřelnými byli tentokrát brankář Veltrus Nádeník a lužecký Jakeš.

Střelci

ČFL
9
– Hyka
5 – M. Müller
4 – Ondrák
3 – Dido
2 – Viskup, Jeník, Matějček
1 – Studený, Martínek, Petr, Krejcar, Houška, Maršner (Ovčáry)

Krajský přebor
14
– Jirásek (Libiš)
11 – Pochman (Libiš)
6 – Gondek, Obermajer, Válek (Libiš), Maleňák, Palanský, Nezbeda (Neratovice)
5 – Zuskin (Libiš), Moravec (Neratovice)
3 – Žák (Neratovice), Novák (Libiš)
2 – Špička (Libiš), Žežulka (Neratovice)
1 – Trojan, Šídlo, Janík, Beutel (Libiš), Mráz, Zavadil (Neratovice)

I. A třída
9
– Šmíd, Drápal (Pšovka)
8 – Melounek (Pšovka), Pekárek (Nelahozeves)
7 – Bárta (Pšovka), Mašek (Nelahozeves)
5 – Jiskra, Olšiak, Tomášek (Pšovka), Bondarev, Kymr (Nelahozeves)
3 – Pokorný (Pšovka), Němec, Válek, Vrábel, Horký, Dubský (Nelahozeves)
2 – Dvorský, Pešta (Nelahozeves)
1 – Šíma, Kaplan, Flídr, Jindřich (Nelahozeves), Kettner, Grabmüller, Žižka, M. Krejčík, Martinec (Pšovka)

I. B třída
13
– Štofl (Veltrusy)
11 – Z. Štrupl, Dvořák (Řepín)
10 – Merta (Lužec), F. Valentin (Záryby)
9 – M. Tauchman (Lužec)
8 – T. Skopka (Vysoká), T. Prejzek (Tišice)
7 – Hoffman (Vysoká)
6 – Kratochvíl, Vaněček (Řepín), Štauber (Vysoká), Hrdlík (Lužec)
5 – M. Kučaba (Lužec)
4 – Štráchal (Tišice), Wolf (Lužec), Schütz (Záryby)
3 – M. Skopka, R. Finkous (Vysoká), Krajíček, Popelka, Brůžek (Záryby), Brodský (Tišice), Bulva (Veltrusy)
2 – Prejza, Paloušek, Kábrt, Frič, Brejša (Řepín), Levý (Lužec), Klíma, K. Temiak, Langmajer, K. Prejzek (Tišice), Dušička, Dohnal, Mikšovský, Sedláček (Záryby), M. Štolba, Pajkrt, Sojka, Fidrant (Vysoká), Poustka, Melišík (Veltrusy)
1 – Priatka, Holomek, Karlík, L. Temiak, Svoboda (Tišice), Zárybnický, Vavrek, Kaňka (Vysoká), Mareček, Tesař, V. Valentin, Pech, Bojkovič, Hallík (Záryby), Uher, Rybář (Lužec), Moravec, M. Kopecký, Andr, Saudský (Veltrusy), Jurčovský (Řepín).

Brankáři s nulou

ČFL
16
– Straka (Ovčáry)

Krajský přebor
7
– Černý (Neratovice)
2 – Kratochvíl, Šídlo (Libiš)

I. A třída
3
– Šmejkal (Pšovka)
2 – Lorenc (Nelahozeves)
1 – Zavadil (Nelahozeves), Staněk (Pšovka)

I. B třída
8
– S. Kvasnička (Záryby)
6 – Karda (Tišice)
5 – Nádeník (Veltrusy)
4 – Jakeš (Lužec)
3 – V. Kvasnička (Vysoká)
2 – Kulíček (Tišice), L. Štrupl (Řepín)
1 – Borecký (Řepín).

(mb, lk)