Hosté šli do vedení už po patnácti minutách, když se přesnou střelou z levé strany prosadil Jalaghonia. Na konci první půlhodiny přidali hosté další dva slepené góly, které domácí definitivně poslaly do kolen.

Svoji herní převahu potvrdili zkušení hosté ve druhém poločase čtvrtým gólem. Domácí už stačili pouze korigovat Bondarevem po přísně nařízené penaltě.

„Těžko k tomu něco říct. Soupeř má ve svém středu celou řadu výborných a zkušených hráčů. Tuchlovice dnes byly jednoznačně lepším mužstvem a jejich vítězství je zasloužené,“ uznal domácí trenér Daniel Kaplan.

Dynamo Nelahozeves – Tuchlovice 1:4 (0:3)
79. Bondarev z PK – 27. a 76. Fitko, 15. Jalaghonia, 30. Kedroň. Rozhodčí: Glogar. ŽK: 2:2. Diváci: 70. Dynamo: Zavadil – Vrábel – Vágner, Dubský (14. Šnýdr), Jindřich – Plicka, Horký, Válek, Miler – Pekárek (46. Bondarev), Mašek.