Milín – Do první půle vstoupili hosté nebojácně a nedlouho po úvodním hvizdu se řítil sám na gólmana Milína Palamar, ale jeho zakončení bylo nedůrazné a míč domácímu brankáři v podstatě jen odevzdal.

Ze strany Nelahozevsi byla první půle fotbalová, ale bohužel v ní také přišel zásah do její sestavy, když se zranil Špaček. To se odrazilo na výkonu ve druhém poločasu, který byl od Dynama opatrný.

Hra se odvíjela ve středu hřiště a její obraz byl spíše bojovný. Přesto si Dynamo vypracovalo ještě jednu gólovou šanci, to když po narážečce mezi Kratochvílem, Palamarem a Pekárkem zakončoval posledně jmenovaný, ovšem opět neúspěšně.

Na druhé straně zase hosty podržel gólman Lorenc poté, co se na něj řítil ze strany domácí hráč. Nelahozeves si dokázala poradit ještě s několika nebezpečnými míči za obranu a do konce zápasu už nepřipustila žádné komplikace.

Šrámem na výkonu hostů bylo mnoho žlutých karet, což se v jejich podání stává tuto sezonu evergreenem.

„Jsem spokojen s výsledkem i s výkonem svých svěřenců. Hrálo se na kvalitním terénu a s kvalitním soupeřem a tak si bodu cením. Kluci jdou zápas od zápasu výkonnostně nahoru, začali bojovat a chtějí vyhrávat. Příště bychom naší rostoucí výkonnost rádi potvrdili doma s Tuchlovicemi,“ okomentoval utkání trenér Dynama Dan Kaplan.

Milín - Dynamo Nelahozeves 0:0

Dynamo Nelahozeves: Lorenc – Jindřich, Vrábel, Kratochvíl, Špaček (35. Vágner) – Plicka, Dubský, Dvorský, Horký – Palamar (88. Němec), Pekárek. ŽK Dynamo: Plicka, Lorenc, Vrábel, Jindřich, Pekárek.

Radek Pech