Gólovou smršť začal ve 14. minutě Jindřich, který hlavou po standardní situaci poprvé překonal domácího gólmana. O minutu později se hosté radovali podruhé. Po chybě domácím stoperů se po průniku ze strany prosadil Pekárek. Třetí gól přidal o pět minut později Horký, jehož centrovaný míč domácí gólman podcenil a ten zapadl vedle tyče do jeho branky.

Ve druhém poločase se domácí snažili o zkorigování výsledku, ale víc jak jeden gól jim už dobře hrající obrana Dynama v čele s gólmanem Lorencem nedovolila. „Během prvních dvaceti minut jsme dali tři góly a to bylo rozhodující. Pak už jsme se stáhli do obrany a náskok jsme udržovali. Vítězství jsme si zasloužili. Jsem rád, že si vezeme tři zlaté body zvenku,“ radoval se z vítězství trenér Dynama Kaplan.

Černolice - Dynamo Nelahozeves 1:3 (0:3) Branky Dynama: 14. Jindřich, 15. Pekárek, 20. Horký. Rozhodčí: Suchý. ŽK: 1:4. Diváků: 100. Dynamo: Lorenc – Vrábel – Vágner, Dubský, Jindřich – Kymr, Horký, Němec, Válek (60. Klempt) – Mašek (76. Pešta), Pekárek (90. Kaplan).

(jah)