„Ve vyrovnaném utkání bylo vidět, že sezona teprve začíná. Hrálo se korektně, téměř bez faulů a nikdo se nezranil, což je super. Domácí ještě zahodili penaltu,“ podotkl trenér Dynama Daniel Kaplan.

V jeho sestavě se mezi jinými objevily eventuální posily z kralupského Juioru Pešek a Růně. „Ostatní hráče, které ještě nemáme domluvené, bych nerad jmenoval. Jejich příchod se budeme snažit dotáhnout,“ dodal trenér.

Tento týden čekají tým dva zápasy, ve středu ve Vysoké, v sobotu doma s Bohemians Praha B. Generálku na mistrovský vstup proti Pšovce odehrají Nelahozeveští v Řepíně.

A jak to na Dynamu vypadá s marodkou, která byla v závěru minulé poměrně úspěšně soutěže značná? „Jindřich se dává dohromady a věřím, že do mistráku bude k dispozici, Martin Dvorský zřejmě taky, i když u něj je otázkou, jak na tom bude po tříměsíční přestávce fyzicky. Absenci Kratochvíla vidím tak na rok. Ještě ho čeká plastika kolene,“ posoudil trenér zdravotní stav některých opor.

Také k sobotnímu vítězství Neratovic nad kosořickým Sokolem v poměru 4:2 už přispěli hráči, o jejichž angažování nováček krajského přeboru usiluje. Jistotou je podle trenéra Kafky ale zatím jen návrat Žáka. Fotbalista hostující v minulé sezoně v Ovčárech se dokonce hned gólově uvedl. Další dvě branky vstřelil Doubek a jednu si nadělil ke svým třicátým narozeninám Nezbeda. V neratovické sestavě se po čase objevili i již uzdravení Zavadil, Langmajer, Müller a Jiří Pajkrt.

„Nastoupilo všech dvacet lidí, kteří se zapojili do přípravy, a to ještě chyběl nemocný Mráz, Drahorád, který je na dovolené, a Palanský,“ má trenér i přes některé absence z čeho vybírat. O jménech nových posil by podle jeho slov mělo být jasněji už ve středu, kdy tým opět v Byškovicích nastoupí proti Bezděkovu.