Na hřišti v Lužci se v sobotu od 9 hodin koná dorostenecký turnaj hejtmana Středočeského kraje. Klání se zúčastní mužstva VOŠ a SOŠ Roudnice n. L., Čechie Kralupy, Beck Mělník a Lužec. Hraje se vyřazovacím způsobem. Polední přestávku vyplní zápas domácí přípravky. Od 15 hodin je na programu zápas o třetí místo, finále bude rozehráno v 17.15. Občer­stvení zajištěno.

Po memoriálu zajímavý přátelák

Ve Velkém Borku je vše připraveno ke druhému ročníku turnaje v malé kopané jako vzpomínka na Rosťu Šťastného. Turnaj za účasti deseti šestičlenných týmů zahájí v 10 hodin.

Hned po jeho skončení, kolem 17. hodiny, bude hrací plocha patřit přátelskému utkání výběru domácí Slávie proti nováčkovi třetí třídy FC Beck Mělník.

Proslýchá se, že za hosty nastoupí hned tři zbrusu nové posily pro novou sezonu – Miřatský, Krišťůfek a Veltruský. „Měli by tam být,“ potvrdil z Chorvatska trenér týmu Željko Filipovič. Zápas je zároveň takovou malou generálkou na podzimní sezonu, ve které by se měly týmy setkat ve společné skupině.

Fotbalová sobota ve Všestudech

Letošním sestupem Viktorie do nejnižší třídy fotbalový život ve Všestudech rozhodně nekončí. Na dnešek připravil oddíl Fotbalovou sobotu.

Na hřišti ve Všestudech je připraven bohatý program: 12.30: přátelské utkání žen Všestudy – DFK Vědomice, 15.00: přátelské utkání mužů Všestudy – Dolany, 17.00: přátelské utkání starých gard Všestudy – Dolany. Od 20 hodin se koná v hostinci U Přemysla ve Všestudech pouťová taneční zábava s bohatou tombolou.

Dobrovolně povinná rozlučka v Nové Vsi

Živo bude celý víkend i na hřišti v Nové Vsi. Dnes od 15 hodin startuje turnaj starých gard za účasti domácího Sokola, Vražkova, Roudnice a PTZ Nelahozeves. Zítra rovněž od 15 a 17 hodin jsou na pořadu zápas o třetí místo a finále. „V sobotu po staré gardě má áčko rozlučku na hřišti, povinná je pro všechny hráče. Bude dost pití i chutné prasátko,“ hlásá web Sokola.

V Řepíně si dnes pro změnu zahrají turnaj žáci. Domácí TJ pořádá tradiční Memoriál Vladimíra Johna za účasti celků Řepína, Kel, Záryb a Kropáčovy Vrutice.

Pokud i vy pořádáte turnaj či jinou sportovní akci a chcete, aby se objevila v naší pozvánce, napište na sport.melnicky@denik.cz.