V sobotu druhý tým podzimu v okresním přeboru Mělnicka na mladoboleslavské umělce vysoko 2:6 prohrál s lídrem nymburského přeboru – Milovicemi. Mšenští šli do utkání bez rozcvičení, což se záhy projevilo. Dvoubrankový náskok soupeře ale Dvorný se Šlédrem smazali.

Do přestávky ale vedli znovu Milovičtí, kteří pak v herně vyrovnaném druhém poločase skórovali ještě třikrát. „Soupeř byl kvalitní a je vidět, že to se svým postupem z okresního přeboru myslí vážně. Naopak náš výkon byl zklamáním, hlavně obranná hra celého týmu,“ uvedl hrající předseda SK Mšeno Jiří Guttenberg.

V neděli se Mšenští utkali s účastníkem III. třídy Mělnicka Sokolem Dolany. Gólový účet na zasněžené umělce na Zličíně otevřel vlastencem Brunclík. Pak už se Mšenští trefovali do správné branky a v poločase vedli 4:1. Druhý poločas už ale ze strany favorita zdaleka tak dobrý nebyl. „I když jsme vystřídali, odešli jsme fyzicky, zabrzdilo nás zranění dvou hráčů a projevila se únava. Soupeř vycítil šanci a začal nás přehrávat. Z několika slibných šancí díky výbornému brankáři proměnil jedinou. Za zmínku stojí snad jen výkon střídajícího Kloudy a bohužel závěrečná bitka, která jinak normální zápas zkazila,“ přiblížil Jiří Guttenberg.

V sobotní sestavě Mšena se objevil i Martin Vaněk, kterého SK zkouší z Velkého Borku. „Jednali jsme s několika hráči, ale zatím se nic nepodařilo dotáhnout,“ uzavřel Jiří Guttenberg.

(lk)