Svěřenci neratovického kouče Tomáše Staňka jsou v současné době na prvním místě tabulky, na suverénní jízdě modrožlutých si vylámala zuby už šestice soupeřů. Nyní Neratovice čeká další, doposud zřejmě ten nejtěžší sok.

Kladno dlouhodobě patří k absolutní špičce divize, před každou sezonou klub vyhlašuje útok na postup. A i tentokrát se Kladnu start do nového ročníku povedl. SK padl pouze v jednom utkání, naposledy tým bral dva body za výhru na pokutové kopy s Novým Borem.I když bývalý ligový mančaft nemá tak jednoznačná čísla jako Neratovice, musí se s ním počítat jako s adeptem na nejvyšší příčky. Toho si je vědom i neratovický trenér Tomáš Staněk: „Pokud chceme hrát nahoře, tak nemůžeme řešit to, kdo proti nám stojí. Kladno samozřejmě disponuje velkou kvalitou především směrem dopředu, je to jeden z těch náročnějších soupeřů. My se ale musíme soustředit sami na sebe, hrát svoji hru a poctivě bojovat. Po pauze také můžeme naplno využít střelce Josefa Kozáka, který nám bude v sobotu plně k dispozici.“

Dočkají se Neratovice sedmé výhry v řadě? Nebo se poprvé v sezoně budou muset sklonit před lepším soupeřem? Utkání sedmého kola divizní soutěže začíná na kladenském fotbalovém stadionu v sobotu od 10.15.

Vzájemné zápasy

2016/2017
Kladno – Neratovice 1:0 (podzim)
Neratovice – Kladno 5:1 (jaro)

2015/2016
Kladno – Neratovice 1:2 np. (podzim)
Neratovice – Kladno 1:0 (jaro)

2014/2015
Kladno – Neratovice 0:1 np. (podzim)
Neratovice – Kladno 1:0 (jaro)

2013/2014
Neratovice – Kladno 0:0 (podzim)
Kladno – Neratovice 2:0 (jaro)