ČFL

So Ovčáry – SK Hlavice 2:2
Fotbalisté Ovčár narazili na jedno z mužstev, které rádo vozí body z venku. Hlavičtí to dokazovali celou hodinu. Poté sice domácí vývoj zvrátili ve svůj prospěch, v poslední minutě nastavení ovšem přišli o vítězství.
Branky: 64. Müller, 82. Studený – 30 Ujec, 90+2 Mizera. Rozhodčí: Čuřín. ŽK: Maršner, Matějček, Róth – Němec, Dorotík, Lesák. Diváci: 195. Poločas: 0:1. So. Ovčáry: Straka – Chalupa, Ondrák, Studený, Matějček – Šmidrkal (46. Zahálka), Cigánek, Mareš, Maršner (80. Hyka) - Hašler (46. Müller), Róth.

Vltavín – FK Ml. Boleslav B 1:1
Také ve druhém mistrovském utkání jara sahali boleslavští junioři po třech bodech. Deset minut po přestávce se dostali Boleslavští do vedení zásluhou Macha, ale Vltavín vyrovnal z hodně přísné nařízené penalty. Domácí Bureš tak vyrovnal na 1:1.
Branky: 69. Bureš – 55. Mach. Rozhodčí: Schröter. ŽK: Brunclík, Volf (oba MB). Diváci: 135. Poločas: 0:0. FK Ml. Boleslav B: Michňa – Svoboda, Brunclík, Zbrožek, Horák – Tvaroha (59. Borovička), Ščuk, Dudka, Mach – Hadziresic (85. Charuza), Volf (90. Dolinajec).

FK Králův Dvůr – Plzeň B 2:2
Aktivněji začali hosté, ale do vedení už v 15. minutě šli domácí. Jenže hosté do přestávky vyrovnali a začalo se znovu. Domácí ale toužili po třech bodech a nejlepší cestu k nim zařídil už dvě minuty po přestávce gólem Šilhavý. V 69. minutě dokonce plzeňský Dvořák šel za faul předčasně pod sprchy, jenže hosté přesto v 83. minutě vyrovnali a odvezli si bod.
Branky: 15. Sabou, 47. Šilhavý – 41. Brezinský, 83. Sladký. Rozhodčí: Novák. ČK: 69. Dvořák (PLZ). ŽK: Sabou, Kyklhorn, Trantina – Dvořák. Poločas: 1:1. Diváci: 350. FK Kr. Dvůr: Kudrna – Pavlík, Šilhavý, Brhlík – Trantina, Sabou, Kyklhorn (75. Himl), Tlustý (85. Victor), Petr - Svátek, Fulín (69. Veselý).

Ostatní výsledky 19. kola: Vikt. Žižkov B – K. Vary 1:1 (1:1), Písek – Liberec B 2:0 (1:0), Pardubice – Slavia B 1:0 (0:0), Chomutov – Č. Budějovice B 3:0 (2:0), Č. Lípa – Jablonec B 2:2 (1:1), Kunice – Bohemians odloženo.

17. kolo:
Sez. Ústí B – Tábor 2:2 (1:1), Zličín – Koloveč 0:3 (0:1), Vlašim B – Bohemians 05 B 4:2 (4:2), Votice – Doubravka 3:0 (1:0), Litol – Motorlet 3:3 (1:0), Benešov – Hořovicko 0:0, Domažlice – Strakonice 4:4 (1:2), Třeboň – Příbram B 1:1 (0:1).

17. kolo:
Vyšehrad – Admira Praha 1:1 (0:0), Český Dub – Vilémov 1:1 (0:1), Most B – Litvínov 4:0 (3:0), Teplice B – Roudnice 2:2 (0:0), Př. Kopanina – Jirny 2:2 (2:2), Brozany – Čelákovice 3:0 (1:0), Kladno B – Polepy 0:0 (0:0), Meteor Praha – Děčín 3:0 (1:0).

17. kolo:
Hradec Králové B – Trutnov 4:2 (2:0), Jičín – Nová Paka 0:2 (0:0), Semily – FC Velim 0:0 (0:0), Letohrad – Horní Měcholupy 2:0 (1:0), Chrudim – Nový Bydžov 7:0 (2:0), Dvůr Králové – Ústí n. O. 0:1 (0:1), FK Kolín – Náchod/Deštné 1:1 (0:1).

1. Velim 16 10 3 3 24:21 33
2. Letohrad 16 10 2 4 30:14 32
3. Chrudim 16 9 2 5 32:17 29
4. FK Kolín 15 7 6 2 24:12 27
5. Náchod/Deštné 16 7 5 4 26:14 26
6. H. Měcholupy 16 8 2 6 21:18 26
7. Hr. Králové B 16 6 6 4 29:18 24
8. Nová Paka 16 7 2 7 20:27 23