FK Kunice – Písek 5:0
Domácí od prvních minut začali aktivně a odměnou jim byl vedoucí gól už v 10. minutě, když Marek přihrávku od Tafaty proměnil v gól.. Hosté hrozili ze standardek, ale znovu do byl Marek, který v 26. minutě zvyšuje na 2:0. Do poločasu se už nic nezměnilo. Ve druhé části se hrálo znovu podle not Kunic. Už v 52. minutě zvýšil Dvořák na 3:0 a o devět minut později střídající Rejhon přidal čtvrtý gól. A když za další dvě minuty přidal Dvořák na 5:0,, byl tu debakl.
Branky: 10. a 26. Marek, 52. a 65. Dvořák, 63. Rejhon. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: Dvořák (K). Diváků: 150. Poločas: 2:0.
FK Kunice: Šilhavý – Veselý, Kopta, Havlíček, Hyský – Kordiak, Engelmann (78. Koubek), Lička (69. Kočí) – Dvořák, Tafat (62. Rejhon), Marek. (vlud)

So Ovčáry – Loko Vltavín 3:0
Porážka v Chrudimi byla zapomenuta, v Ovčárech se slaví první letošní výhra v ČFL. Svěřenci trenéra Janečka rozhodli podzimní domácí premiéru proti Loko Vltavín v rozmezí necelé čtvrthodiny prvního poločasu, kdy se postupně trefili Róth, Mareš a Dittrich. Další góly už v úmorném horku nepadly.
Branky: 15. Róth, 25. Mareš, 28. Dittrich. Rozhodčí: Vlasjuk. ŽK: Hašler, Matějček, Róth, Hyka – Franěk, Pečeňa. Poločas: 3:0.
So Ovčáry: Straka – Horák, Chalupa, Studený, Matějček (50. Maršner) – Svoboda, Cigánek (71. Martínek), Mareš, Dittrich – Hašler (74. Hyka), Róth. (lk)

Letohrad – FK Ml. Boleslav 2:0
Domácí díky farmě poprvé využili hráče z Jablonec a na výkonu to bylo znát. Přesto se začalo v režii hostů. Rychlou kombinací obléhali Středočeši Kykalovu branku, ale gól nepřišel. Pak dali domácí vyniknout brankáři Jakubovi a nakonec se radovali ve 32. minutě, kdy v nepřehledné situaci Kuželka přízemní bombou poslal domácí do vedení. Po přestávce se hosté snažili vyrovnat, ale přišla slabá chvilka brankáře Jakubova, který špatně rozehrál, míč zachytil Brendl a bylo 2:0.
Branky: 32. Kuželka, 67. Brendl. Rozhodčí: Kotalík. ŽK: Nadrchal, Dudka. Diváků 600, Poločas: 1:0.
FK Ml. Boleslav: Jakubov – Johana (46. Kozma), Dimitrovski, Tvaroha, Brožek – Volf, Zahustel, Ščuk (46. Honc), Kostakis (79. Čech) – Dudka, Synek. (vlud)

Karlovy Vary – SK Kladno 2:1
Další kousek v podobě obracení výsledku se Kladnu nepovedl. Neuběhlo ani 25 minut a kladenští prohrávali 0:2, když první branku jim vstřelil jejich odchovanec Šilhan a na druhou nahrál. Kladno sice ještě do přestávky zásluhou Holuba snížilo na 2:1, ale ve druhém poločase, kdy se střídající Rouček dostal do dvou šancí a ještě větší měl Čurda, se stav utkání už nezměnil.
Branky: 16. Šilhan, 24. Němec – 44. Holub. Rozhodčí: Černý. ŽK: Prückner (KV). Poločas: 2:1.
SK Kladno: Tesař – Roubal (63. Skořepa), Procházka, Samek, Hajník – Čížek, Rada, Hofman – Holub (50. T. Rouček) – Švambera. (jin)

FK Králův Dvůr – Domažlice 0:0
V prvním poločase nebyl k vidění pohledný fotbal. Domácím se vůbec nedařilo, hosté sice byli fotbalovější, žádný zázrak to ale také nebyl. Hrálo se především ve středu pole a pohledných kombinací bylo jako šafránu. Když už se náhodou některý z hráčů dostal ke střele, letěl míč hodně mimo tyče. A protože to bylo obdobné i ve druhém poločase, skončila zápas bez branek.
Rozhodčí: Langer. ŽK: Svátek, Petr, Procházka - Bezděk, Matas, Braun, Leitl. Diváků: 400.
FK Králův Dvůr: Kudrna - Kratochvíl, Sabou, Šilhavý, Procházka (75. Novák M.) - Petr, Frydrych (65. Machovec), Pavlík, Květoň (86. Tlustý) - Fulín, Svátek. (vil)

Ostatní výsledky 2. kola: Liberec B – Č. Lípa 4:0 (3:0), Hlavice – Roudnice 3:1 (3:1), Plzeň B – Chrudim 2:2 (0:2), Pardubice – Chomutov 6:3 (5:2).
1. Liberec B 2 2 0 0 6:1 6
2. Pardubice 2 2 0 0 8:4 6
3. Hlavice 2 2 0 0 4:1 6
4. Kunice 2 1 1 0 6:1 4
5. Chrudim 2 1 1 0 4:2 4
6. Kladno 2 1 0 1 6:4 3
7. Letohrad 2 1 0 1 3:2 3
Ovčáry 2 1 0 1 3:2 3