Fotbalové výsledky z víkendu 27. a 28. srpna 2011

Střední Čechy – Třetí kolo a tři vítězství Středočechu – taková je jejich bilance z dalšího dějství České fotbalové ligy. Další body se ovšem rozdávaly i v divizi, krajském přeboru, I. A třídě a poprvé i v I. B třídě.

28.8.2011

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Pancer

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA
3. kolo
SK Kladno – Hlavice 2:1
Hlavice měla v Kladně výborný úvod. Během čtvrthodinky měla tři stoprocentní příležitosti, avšak využila jedinou Novotným. Zaplatila za to po změně stran, kdy převzali iniciativu domácí, které zdobila touha zápas otočit. Podařilo se jim to až příchodem T. Roučka. Mladý záložník šel na hřiště v 73. minutě a stačil nejen vyrovnat, ale také v nastaveném čase i rozhodnout.

Branky: 77. 90+2 T. Rouček – 7. Novotný. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: Rada, Čížek, Čurda – Toth, Grobl. Diváci: 385. Poločas: 0:1.
SK Kladno: Tesař - Hofman, Rendla, Samek, Procházka - Hartman (73. T. Rouček), Čurda (87. Roubal), Čížek - Holub – Švambera (59. Fujdiar). (jin)

FK Ml. Boleslav B – FK Kunice 2:0
Po dvou venkovních prohrách v Písku a Letohradu si juniorka Boleslavi připsala první body za očekávanou domácí výhru, neboť sestavu tvořili převážně hráči z prvoligového kádru. Jenže Ščuk, Řezníček ani Zahustel své šance nevyužili. Střelecky se však prosadili ve druhém poločase.
Domácí za svou aktivní hru byli odměněni v 56. minutě, kdy Zahustel po přesné přihrávce od Štohanzla poslal domácí do vedení. Kunice sice měly možnost vyrovnat, ale Hyský centr z rohu poslal těsně mimo. A tak změna skóre nastala v 84. minutě. Řezníček vypálil, Šilhavý vyrazil míč před sebe a Štohanzl úspěšně dorazil na 2:0. Boleslav si tak připsala první body letošní sezony.

Branky: 56. Zahustel, 84. Štohanzl. Rozhodčí: Šedivka: ŽK: Kostakis, Tvaroha – Brabec. Diváci: 135. Poločas: 0:0.
FK Ml. Boleslav B: Šeda – Tvaroha (87. Zbrožek), Dimitrovski, Procházka, Kalina – Zahustel (84. Synek), Ščuk, Kostakis (78. Dudka), Štohanzl – Řezníček, Táborský.
FK Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý – Kočí, Kordiak, Nečas (46. Brabec), Engelmann (80. Dvořák) – Marek, Tafat (46. Rejhon). (vlud)

Domažlice – So Ovčáry 5:2
Po rychlém vítězství před týdnem doma, kdy Ovčáry za půl hodiny vyprovodily Vltavín 3:0, jely k nováčkovi namlsány a s cílem získat nějaký ten bod. Jenže nakonec vše dopadlo jinak.
První poločas se hrálo nahoru dolu. V té době se ale nevyznamenaly obrany, kde do 32. minuty pustily po dvou gólech. Domácí vždy vedli a Ovčáry dvakrát stav utkání dokázaly srovnat. Do přestávky ale šel s vedením 3:2 nováček. Po přestávce se v 52. minutě odhodlali hosté k dvojímu střídání, ale příchody Šmidrkala za Martínka a Müllera za Hašlera nepomohly. Naopak v 70. minutě inkasovaly Ovčáry počtvrté a minutu před koncem domácí uzavřeli na konečných 5:2.

Branky: 12. Mužík, 26. Braun, 41., 70. Kovařík, 89. Lettl – 24. Mareš, 32. Dittrich. Rozhodčí: Čuřín. ŽK: Strejc, Bezděk – Matějček, Cigánek. Diváci: 700. Poločas: 3:2.
So. Ovčáry: Straka – Matějček, Chalupa, Studený, Horák (73. Hyka) – Dittrich, Mareš, Martínek (54. Šmidrkal), Cigánek – Hašler (57. Müller), Róth. (lk)

Chomutov – FK Kr. Dvůr 0:1
Cábelíci si museli na první vítězství počkat až do třetího kola a navíc na trávníku soupeře. Po dvou remízách se jim totiž podařilo plně bodovat v Chomutově.
Hosté začali od úvodních minut aktivněji a zaslouženě šli už ve 12. do vedení, když vedoucí branku zařídil Svátek. To domácí rozladilo, ale prosadit se nedokázali. A tak to kompenzovali zákroky, za které si vykoledovali žluté karty. Králův Dvůr těsně vedení do přestávky udržel, a protože dokázal hrát v obraně pozorně i ve druhém poločase, zaslouženě si odvezl tři body. Domácí sice v 90. minutě měli obrovskou šanci na vyrovnání, ale Gibala z bezprostřední blízkosti branku minul, a tak na vítězství Cábelíků se nic nezměnilo.

Branka: 12. Svátek. Rozhodčí: Svatík: ŽK: Vait, Čonka, Smola, Dolejška – Sabou. Diváci: 249. Poločas: 0:1.
FK Králův Dvůr: Kudrna – Procházka, Sabou, Šilhavý, Kratochvíl – Petr, Pavlík, Frydrych, Květoň (87. Tlustý) – Fulín (78. M. Novák), Svátek (90. Krupička). (vlud)

Ostatní výsledky 3. kola: Česká Lípa – Letohrad 2:0 (1:0), Chrudim – Karlovy Vary 2:2 (1:1), Vltavín – Plzeň B 1:1 (1:0), Písek – Pardubice 0:1 (0:0), Roudnice – Liberec B 2:0 (2:0).

3. kolo:
Votice – Bohemians 1905 B 5:0 (2:0), Strakonice – Hořovicko 1:0 (0:0), Benešov – Čížová 4:0 (0:0), Milevsko – Štěchovice 1:0 (0:0), Rokycany – Slavia B 1:2 (0:0), Tachov – H. Měcholupy 3:4 (0:2), Dukla Praha B – Tábor 2:1 (2:0), Č. Krumlov – Koloveč 2:1 (0:0).
3. kolo:
Teplice B – Litol 7:1 (4:0), Zápy – Čelákovice 1:1 (1:1), Neratovice – Jirny 1:1 (0:0), Blšany – Žatec 1:1 (0:0), Český Dub – Vilémov 2:2 (0:2), Teplice B – Litol 7:1 (4:0), Př. Kopanina – Motorlet 1:0 (0:0), Souš – Vyšehrad 5:1 (4:0), Meteor Praha – Brozany 2:1 (1:1).
3. kolo:
Kolín – Pardubice 2:1 (0:0), Převýšov – Velim 3:1 (0:1), Dvůr Králové – Polepy 5:1 (4:0), Mšeno – Nová Paka 2:7 (1:4), Náchod – Nový Bydžov 0:0, Ústí n. O. – Jablonec B 4:2 (3:0), Pěnčín/ Turnov – Hr. Králové B 1:0 (1:0), Trutnov – Admira Praha 1:1 (0:0).

3. kolo
Č. Brod – SK Rakovník 4:2 (3:0) Trnka 2, Kozlíček, Mlejnek – Hornhof, Mžourek. Rozhodčí: Voldan. Diváci: 60.
Libiš – Louňovice 3:1 (2:0) Kubeš, Mitaš, Jirásek – Trávník. Rozhodčí: Čermoch. Diváci: 120.
Mn. Hradiště – Benátky n. J. 1:1 (1:0) Klain – Smetana. Rozhodčí: Mrázek. Diváci: 310.
Beroun – Sedlčany 3:1 (2:0) Hájek 2, Svoboda – M. Valsa. Rozhodčí: Brejník. Diváci: 80.
Tn. Rakovník – Úvaly 3:2 (2:0) Kudela, Stuchl, P. Kučera – Vorlíček, Korbelář. Rozhodčí: Machýček. Diváci: 100.
K. Hora – Dobřichovice 5:2 (2:0) Schwarz, Auer, M. Tomíšek, Kozel, O. Tomíšek – Krda, Kalivoda. Rozhodčí: Chovanec. Diváci: 144.
Nymburk – Čáslav B 3:0 (1:0) Nedorost, Novotný, Havlík. Rozhodčí: Hůla. Diváci: 140.
N. Strašecí – Dobrovice 1:0 (0:0) Pilař. Rozhodčí: Pavlíková. Diváci: 150.

3. kolo:
Sp. Příbram – Petrovice 4:0 (1:0) domácí nehlásili, Hradištko – Černolice 3:2 (0:1) Kuneš 2, Listran – Kocián, Podlešák, Slaný – Nová Ves p. Pl. 0:2 (0:0) vlastní, Kokštejn, Hřebeč – Všenory 0:3 (0:1) Helmi, Drážný, Zelenka, MFK Dobříš – Lhota 1:1 (1:1) Procházka – Vitásek, Hvozdnice – Vraný 1:1 (0:1) Neuman – Galbavý, Hostouň – Tuchlovice 3:2 (1:0) Motlík, Kubát, Novák – Fitko 2, Čechie Velká Dobrá – Nový Knín 2:2 (0:0) Andruchovič, Stolár – Zeman, Sklenář.

3. kolo:
Brandýs/Boleslav – Radim 2:1 (1:0) Šmejkal, Bláha – Slunéčko, Dlouhá Lhota – Uhlířské Janovice 5:2 (4:0) V. Limr, Krouský, Šolc, Kořínek, J. Novotný – Hrstka, Churavý, Zásmuky – Týnec n. S. 3:0 (3:0) Vaněk, Čapek, Polák, Kostelec u Kř. – Bakov n. J. 3:0 (2:0) Šimek 2, Dixa, Červené Pečky – Benešov B 0:1 (0:0) Voráček, Velim B – Poděbrady 0:0, Semice – Jílové 5:0 (1:0) Horejc 2, Bošina, Janáček, Mikluščák, Klecany – Zeleneč 3:0 (1:0) Rybecký 2, Filinger.

1. kolo:
Loděnice – Doksy 3:0 (2:0) Herejt 3, Velvary – Stochov 2:0 (0:0) Mucha 2, Braškov – Bránov 1:0 (1:0) Bednář, Jeneč – Lány 1:1 (0:0) Pazsto – Rybář, Chmel Mutějovice – Novo Kladno odloženo, Lidice – Tuchoměřice 4:2 (2:1) Falout 3, T. Radosta – Zelený, Fiala, Lužec – Hýskov 0:3 (0:0) Sechovec, Stejskal, Hnátek.
Skupina B
1. kolo:
Kosořice – Rejšice 0:3 (0:2) Jón, Kučera, Marek Rys, Vysoká – Řepín 2:2 (0:1) Rolenc 2 – Vaněček, Kratochvíl, L. Kostelec – Luštěnice 1:3 (0:0) Pajkrt – Kopa, Hrdlička, Jakubův, Pš. Mělník – Byšice 1:1 (0:0) Pokorný – Lauda, Kosmonosy – Dol. Bousov 2:0 (1:0) Keszeg, Kohout, Bělá p. B. – Záryby 4:1 (3:0) Voleman, Fischer, Arient, Toman – Dušička, Pěčice – FC Mělník 3:1 (1:1) Konejl, Jos. Kandráč, Hubač – vlastní.
Skupina C
1. kolo:
Jirny B – Třebovle 2:1 (1:0) Dubský, D. Přibyl – Bobek, Lysá n. L. – Brandýs/Bol. B 7:0 (3:0) Pavliš 2, Zítka 2, D. Novák, L. Novák, Vöumel, Sokoleč – Radonice 5:3 (4:1) Čáp 4, L. Němec – Lampír 2, Moravec, Milovice – Tuchoraz 2:1 (1:1) Müller, L. Novák – Černý, Sadská – Městec Králové 3:1 (3:0) Plot 2, Remsa – Krejčí, Ostrá – Říčany 0:4 (0:2) Mora 2, Fliegel, Tipta, Rožďalovice – Poříčany 2:4 (1:1) Táborský, Ott – O. Puk 3, Koula.
Skupina D
1. kolo:
Poříčí n. S. – Sázava 0:3 (0:2) Kuchler, Chuchla, Švec, Jesenice – Nespeky 0:3 (0:0) Nachtman, Rosenvald, Kadlec, Kondrac – Podolí 2:2 (1:0) Vítovský, Pavelka – Šálený 2, Chocerady – Tupadly 3:0 (1:0) Vondrák, Kuželka, Mařinec, Teplýšovice – Votice B 1:2 (1:1) Chomát – Hájek, Haas, Sedlec/Prčice – Zdislavice 6:0 (3:0) M. Davídek 3, M. Nousek 2, Růzha, Chotýšany – Zbraslavice 3:0 (1:0) Kamarýt, Moravec, vlastní.
Skupina E
1. kolo:
Mníšek p. B. – Cerhovice 1:1 (1:1) Mašek – Čihař, Hostomice – Jíloviště 1:3 (1:0) Bohuněk – Dupal 2, Bassem, Březnice – Komárov 4:1 (2:0) Zárybnický, Jindřich, Partika, Fait – Dudla, Tochovice – Nečín 2:0 (2:0) Černý, Šmucler, Lety – Hořovicko B 4:1 (2:1) Jablonský, Jůna, Nesrovnal, Turek – Štěpnička, Dublovice – Podlesí 3:3 (2:2) Budka, Krůta, M. Vondrák – Straka, Harvan, Soukup, Rožmitál – Vonoklasy 3:1 (2:0) Mora, Pejsar, P. Leitermann – Nejepsa.

Autor: Vlastimil Dudáček

28.8.2011

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 500 Kč

Pomocní dělníci ve výrobě Pomocní dělníci ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 14000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadujeme: dobrý zdravotní stav - fyzicky náročná práce, zvedání a manipulace s těžkými břemeny, zodpovědnost, bezúhonnost., Nabízíme: ubytování a odvoz na pracoviště, MÍsto výkonu práce: V Pískovně 2057, 278 01 Kralupy nad Vltavou, Kontakt: p. Adalbert, telefonicky (PÁ, 8:00-9:00). Pracoviště: Europa workintense spol.s r.o. - kralupy nad vltavou, V Pískovně, č.p. 2057, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Adalbert Yovna, +420 602 212 059.

Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Strojírenský technik 19 000 Kč

Obsluha kotlů na vytápění, ohřívačů a výměníků (kromě obsluhy kotlů lodí a lokomotiv) Topič operátor - obsluha kotle. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: . Pracoviště: Danzer bohemia-dýhárna s.r.o., 277 03 Horní Počaply. Informace: Markéta Tesařová, +420 315 630 726.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ZEMAN maso-uzeniny, - příparava zboží k prodeji, prodej nabídka zboží, obsluha zákazníků, Požadujeme: potravinářský průkaz, základní znalost na PC, příjemné vystupování, Nabízíme: stravenky, bonusy, Kontakt: telefonicky nebo e-mailem. Pracoviště: M.u.s.p., a.s. - neratovice, Kojetická, č.p. 1370, 277 11 Neratovice. Informace: Kamil Hořínek, +420 731 640 746.

Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč

Všeobecní administrativní pracovníci Administartivní pracovník/pracovnice obchodního oddělení. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: - práce s PC, základy anglického jazyka, pečlivost a spolehlivost, Kontakt: životopisy zasílejte e-mailem. Pracoviště: Eu polymer cz, odštěpný závod - kralupy nad vltavou, Hennigsdorfská, č.p. 1047, 278 01 Kralupy nad Vltavou 1. Informace: Jan Škulavík, +420 602 218 095.

Videosouhrn 19. června 2018

Dvě nuly pod Hradem a strašidelná perníková ruina: prohlédněte si videa dne

Pět let za pobodání souseda? Platí, řekl soud

Trenérský rekordman či největší karetní hříšníci. Nabízíme fakta o MS v Rusku

Boje v základních skupinách fotbalového mistrovství světa v Rusku jsou v plném proudu, v akci se už stihly představit desítky světových hvězd. Šampionát je vrcholnou událostí, kterou sleduje takřka celý svět. Přečtěte si největší zajímavosti o tomto mimořádném sportovním svátku.

Kralupané viděli souboj nejlepších strongmanů

Kralupy nad Vltavou - Před kralupským kulturním domem Vltava se uskutečnila soutěž Strongman a Strongwomen. Jednalo se již o VI. ročník závodu siláků.

Očekávejte silniční děs: přichází období oprav

Střední Čechy – Letní práce na silnici jsou pro řidiče noční můrou. K plynulosti prázdninového provozu totiž nepřispívají – zato uzavírky s nimi spojené přinášejí kolony spojené s někdy i citelným zdržením.

Recitovali k poctě básníka Jaroslava Seiferta

Kralupy nad Vltavou - V Kralupech nad Vltavou byl zjara vyhlášen na počest básníka Jaroslav Seiferta, který v mládí ve městě často pobýval, další ročník anonymní autorské literární soutěže. Do ní bylo možné přihlásit jednotlivé básně i cykly do konce měsíce května. Byla opět určena pro věkové skupiny poetů: 14 až 18 let a nad 18 let bez omezení.