Až v posledním utkání v tomto ročníku divize B padla na jaře nedobytná tvrz libišských fotbalistů. V úterní předehrávce 30. kola se o to postaral tým z Prahy-Holešovic, který na hřišti Sokola vyhrál 3:0. Dvakrát se trefil do poločasu Janků a po změně stran i Štumpf. Vítězní svěřenci trenéra Radka Kronďáka tak obsadí s jistotou desáté místo v tabulce, zatímco Libiš pod vedením Jiřího Kabyla skončí nejlépe jedenáctá.

Zápas ovlivnila značná marodka v domácích řadách. Ztráta šesti hráčů byla více než citelná a trenér Kabyl musel do jisté míry improvizovat. Jako první se do útočení postupně dostávali hosté, kteří přitlačili domácí před jejich pokutové území, a Lomský v brance měl plno starostí. Oslabení domácí vycházeli ze zabezpečené obrany a postupně se dostávali k brejkovým akcím, které však stačila likvidovat obrana Pražanů. Tlak Vltavínu přinášel zvláště v prvním poločase šance. Velmi agilní Janků dělal svou rychlostí a technikou domácím zadákům dost starostí. V krátkém časovém sledu se ho nepodařilo včas zabrzdit a bylo z toho hostující vedení o dvě branky. Domácí se sice probudili, ale své brejky Žák a Pochman nedotáhly.

Ve druhé části se hra postupně vyrovnala a hosté zřejmě spokojeni svým vedením se už tolik nehnali na polovinu domácích. Ti toho využili a hostující Čaba v brance měl hned plno práce. Uklidnění do řad Pražanů přinesla 68. minuta, kdy Štumpf po samostatné akci vstřelil třetí branku. Závěr sice se nesl v domácí režii, ve snížení však zabránilo Májovi břevno.

Libiš: Lomský - Werner, Máj (89. Hebnar), Kabyl ml., Trojan – Špička (57. Pilař), Zuskin, Marek, Kramer - Pochman, Žák (57. Kabyl st.).