Dorost si prodlouží sezonu turnajem

Lužec / Na hřišti Eletisu se v sobotu od 9 hodin koná dorostenecký turnaj hejtmana Středočeského kraje ve fotbale. Klání se zúčastní mužstva VOŠ a SOŠ Roudnice n. L., Čechie Kralupy, Beck Mělník a Lužce. Hraje se vyřazovacím způsobem. Polední přestávku vyplní zápas domácí přípravky. Od 15 hodin je na programu zápas o třetí místo, finále bude rozehráno v 17.15. Občerstvení zajištěno.

Fotbalová sobota ve Všestudech

Všestudy / Letošním sestupem Viktorie do nejnižší třídy fotbalový život ve Všestudech rozhodně nekončí. Už na nejbližší volný den připravil oddíl „Fotbalovou sobotu“.

Na hřišti ve Všestudech je připraven následující program: 12.30: přátelské utkání žen Všestudy - DFK Vědomice, 15.00: přátelské utkání mužů Všestudy - Dolany, 17.00: přátelské utkání starých gard Všestudy – Dolany.

Od 20 hodin se koná v hostinci U Přemysla ve Všestudech pouťová taneční zábava s bohatou tombolou.

„Touto sportovní a společenskou akcí se rozloučíme s uplynulou sezonou. Srdečně zváni jsou všichni příznivci kopané a zábavy,“ zve za výbor SK Viktorie František Šulc.

Dokažte svou všestrannost

Dolní Beřkovice / V rámci oslav 690. výročí založení obce Dolní Beřkovice se v sobotu od 8.30 hodin uskuteční celodenní turnaj v míčovém sedmiboji dvojic.

Absolutním vítězem se stane dvojice s nejvyšším součtem bodů ze všech disciplín - házená, basketbal, tenis, stolní tenis, volejbal, fotbal a nohejbal. Startovné činí 200 korun za dvojici, informace a přihlášky na tel. 736 651 784.

Pokud i vy pořádáte turnaj či jinou sportovní akci a chcete, aby se objevila v naší pozvánce, napište na sport.melnicky@denik.cz.