Divize C

30. kolo: Ovčáry – Tesla Pardubice 3:3 (1:1) Branky: 6. a 87. Viskup, 90. vlastní (Třešňák) – 18. Veverka, 51. vlastní (Ondrák), 69. Škvrňák.

Divize C - konečná tabulka

I. A třída - skupina A

30. kolo: Neratovi­ce/Byškovice – Hvozdnice 7:1 (2:1) Doubek 3, Pazdera 2, Šmíd, Palanský – Mráz.

I. A třída - skupina A - konečná tabulka

I. B třída - skupina A

26. kolo: Lidice – K. Kralupy 3:0 kontumačně - Kralupy nepřijely.

I. B třída - skupina A - konečná tabulka

I. B třída - skupina B

26. kolo: Pšovka – Lužec 2:1 (2:0) L. Krejčík, M. Krejčík – D. Tauchman, Vysoká – Bezno 7:4 (2:2) T. Skopka 3, R. Finkous 2, Tichý, Brejša – Mobius 2, Kolařík, Šišpala, Ostrá – Řepín 5:1 (2:0) Kotrba 2, Remenec, Tangl, vlastní – Prejza, Bělá – Mšeno 0:3 Kolumpek, Tříška, Dvorný.

I. B třída - skupina B - konečná tabulka

Okresní přebor

26. kolo: Záryby – Tišice 2:0 (1:0) Urban, Fr. Valentin, Pšovka B – Kly 3:1 (2:0) Dvořák 2, Mir. Hyka - nehlášen, Čečelice – V. Borek 4:2 (1:2) Kábrt, Taclík, Veselý, Zeman ml. - Morávek, Vavřina, Veltrusy – Libiš B 1:3 (1:1), Č. Kralupy – Byšice 4:1 (2:0) Šolle, Bulva, Polák, Sluka - Lauda, PTZ Nelahozeves – D. Beřkovice 4:0 (2:0) Brabec 3, Mazanec.

Okresní přebor - konečná tabulka

III. třída - skupina A

22. kolo: H. Počaply – Tišice B 1:5 (0:3) Vrňák - T. Prejzek 3, V. Malý, Březina z PK, Všetaty – Vehlovice 1:0 (0:0) Enökl, Lobkovice – Mlékojedy 1:0 (0:0) Mrázek, Liběchov – Lotos Neratovice 4:6 (1:2) Koňarčík 2, Hladký, Veselý - Šindler 2, Žebro, Vronc, Hruška, Střížek, Záryby B – Botafogo Mělník 0:1 (0:0) Šimon, Vysoká B – Kostelec 5:0 (1:0) Fidrant, Tott, Řízek, Brejša, Kuzmeniuk.

3. třída - skupina A - konečná tabulka

III. třída - skupina B

22. kolo: H. Beřkovice – Jeviněves 1:1 (0:0) Chudoba - nehlášen, Chvatěruby – Spomyšl 6:1 (4:0) Fiala 2, Kulovaný, Falta, Zima, Novák - Balko, Cítov – Chlumín 0:1 (0:0) Stoklasa, Všestudy - Sazená 2:3 (předehráno 8. května), PTZ Nelahozeves B – Dynamo Nelahozeves B 1:2 (0:0) Rosenhofer - Flídr, Špaček, N. Ves – Zálezlice 4:2 (1:0) M. Vancl ml, Mich. Horák, Jíša, Hudeček - M. Šobr 2.

3. třída - skupina B - konečná tabulka

IV. třída - skupina A

26. kolo: Nebužely – Beck Mělník 2:10 (1:8) Chodur, Suchý - Tichý 6, Kalfiřt 2, Fingerhut, Čermák, Neratovi­ce/Byškovice B – Kly B 9:1 (4:0) Kubásek 3, Všetečka 2, Sochor, Havel, Hrdlička, Boušek - Zelenka, Lobkovice B - V. Borek B 0:2 (0:1) Nosovský, Hyka, Střezivojice - Řepín 6:0 (3:0) Rampouch 2, Štefan 2, Dvořák, Eschner, Všetaty B – Mšeno B 4:2 (2:0) J. Slezák 3, Löbl - Demen, Štráchal, Tuhaň – el Bunda 6:2 (1:0) Mareš 4, Matějka, Weissgarber - Formanko 2.

4. třída - skupina A - konečná tabulka

IV. třída - skupina B

26. kolo: Hostín – Dřínov 0:4 (0:3) Kympl 2, Minařík, Firhoň, Č. Kralupy B - Dolany 0:4 (předehráno 19. června), Úžice – Postřižín 2:2 (2:0) Neuberg 2 - Maravec, Koukolíček, Chvatěruby B – Vraňany 8:4 Hošek 5, Purnoch 2, Mir. Tyle - Hanzlík, Dyrynk, Hanuška, David, Veltrusy B – Ledčice 1:4 (0:2) nehlášen - Mir. Muška, Jarůšek, Jindrák, Šnýdr, Obříství – Vojkovice B 4:0 (1:0) Manšinger 2, Mansfeld, Mika, Lužec B – K. Kralupy B 4:4 (2:2) Hrdlík, Lapka, Pavel Mokrý, M. Kučaba - nehlášeni.

4. třída - skupina B - konečná tabulka

Divize dorostu

26. kolo: Junior Praha – Neratovice/Byš­kovice.

I. A třída dorostu

26. kolo: Tn. Rakovník – Lužec, Velvary – K. Kralupy, Zlonice – Byšice, V. Borek – Unhošť nehráno, hosté se nedostavili, Pšovka - Dynamo Nelahozeves 10:0 (4:0) Feigel 2, Vrábel 2, Matoušek, Žižka, Štolba, Cemper, Žemlička, Pražák.

OP dorostu

O umístění - odvety: Mšeno – D. Beřkovice 5:1 (2:1), Cítov – Kostelec 0:0, Libiš – Obříství 6:4 (2:0), Vojkovice – Čečelice 3:0 kontumačně, hosté se nedostavili, Vysoká – N. Ves 3:6 Branky Nové Vsi: Stinka 3, Janovský, Miller a Emmer z PK, Veltrusy – Nebužely 11:2 (5:1) Branky Veltrus: Jaroš 5, Matějček 3, T. Dinka, Hoffman, Havlín, Liběchov – H. Beřkovice 6:2 (3:2) Ekrt 2, M. Tříska, M. Malák, P. Malák, vlastní - Hurt 2, Dolany – Beck Mělník 4:6 (2:2) Gembitcki 2, Špánek, Marek - Hanzlík 3, Jelen 2, Kutílek.

Konečné pořadí: 1. Libiš, 2. Obříství, 3. Beck Mělník, 4. Dolany, 5. Liběchov, 6. H. Beřkovice, 7. Kostelec, 8. Cítov, 9. Vojkovice, 10. Čečelice, 11. Mšeno, 12. D. Beřkovice, 13. Nová Ves, 14. Vysoká, 15. Veltrusy, 16. Nebužely.

Žákovská liga

30. kolo: Neratovice/Byškovice – Hradec Králové.

I. A třída žáků

26. kolo: K. Kralupy – Velvary, Krnsko – Libiš, V. Borek – Poděbrady, Brandýs – Pšovka.

OP žáků

22. kolo: H. Beřkovice – Lužec 5:1 (1:0), Veltrusy – Mšeno 3:3, Liběchov – D. Beřkovice 6:2 (4:0), Úžice – Dyn. Nelahozeves 4:0 (2:0), Obříství – H. Počaply 10:0 (4:0), Č. Kralupy – Byšice 2:1 (0:0).

OP žáků

III. třída žáků - skupina A

22. kolo: Střezivojice – V. Borek B 3:1, Záryby – Tišice 3:4 (1:2), Lobkovice - Řepín 4:4 (předehráno 18. června), Ovčáry – Kostelec 0:7 (0:3), Vysoká – Nebužely 3:1.

3. třída žáků - skupina A

III. třída žáků - skupina B

22. kolo: PTZ Nelahozeves – Postřižín 3:3 (2:2), Chvatěruby – Ledčice 9:1 (4:0), Cítov – Chlumín 5:4 (1:1), Sazená – Vojkovice 3:0 (2:0), Vraňany – Kly 2:3 (1:1).

3. třída žáků - skupina B