Už tradiční tečku za pšoveckou sezonou si nenechala ujít devítka výběrů (5+1). Po lítých bojích v základních skupinách padl černý Petr na tým Los Torpédos, který v početnější pětičlenné skupině nebodoval a jako jediný nepostoupil do vyřazovacích bojů.

Brány semifinále zůstaly zavřeny týmům Bohémové Lužec, Dorost Pšovka, AC Maestro a Bedny. Tým vedený Martinem Kubáčem, složený jen z dorostenců, svou základní skupinu vyhrál a stal se černým koněm turnaje, po čtvrtfinálové remíze ale nezvládl penaltový rozstřel a nenaplnil své ambice.

Semifinálové boje poslaly do souboje o třetí místo Žumpy a Krgzlovinthak. Tradiční účastník Žumpy složený z hráčů pšoveckého áčka potvrdil svou pohárovou tradici a byl z toho bronz.

Ve finále se projevil lepší fyzický fond týmu FK Vysoká, který zaslouženě získal zlato. Legendy Pšovky ale rozhodně nebyly zklamané, po loňském třetím místě se letos zlepšily na stříbro. Při následných oslavách si tým, jak samotný název napovídá, složený z bývalých hráčů Pšovky a jednoho nadějného dorostence, slíbil, že příště už to musí být zlato.

Titul střelce turnaje si odnesl Josef Gabčo z FK Vysoká za sedm gólů. Extra cenu pořadatele „To je válec“ získal Matyáš Holeček z týmu Bedny.

„Turnaj se jako vždy vyvedl, chtěl bych všem zúčastněným poděkovat za bezproblémový průběh, hlavnímu sponzorovi za podporu a zároveň každého pozvat na příští ročník,“ uzavřel hlavní pořadatel Libor Zůza.

Anglická fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
Krásné ženy z Tuniska, Evropy či Panamy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny G
Peter Sagan
Wimmer: Froome? Sagan je nejlepší na světě!