Zápas, jehož výsledek může ledacos napovědět, čeká v neděli fotbalisty Ovčár. Na hřišti v Turnově si to rozdají s týmem Pěnčín /Turnov o vedoucí příčku divize C.

Oba celky jsou před druhým vzájemným utkáním srovnány spolu s béčkem Hradce na čele s dvaatřiceti body. Ovčárští ale mají nejen nejlepší skóre, ale k dobru ještě dohrávaný zápas s Holicemi (8. dubna). A ještě jeden důvod, proč si na jaře dobře hrající domácí na hosty brousí, v podzimním klání právě Sokol uštědřil soupeři zatím nejtěžší porážku v soutěži (4:1).

Také v Ovčárech přikládají utkání patřičnou důležitost. V trénincích se trenér Janeček s hráči zaměřil nejen na různé herní situace, ale především na nácvik standardních situací, které mohou rozhodnout. „V zápase ještě nemůžeme počítat se středopolařem Krulichem, který má natažený sval, otazník visí nad Kovaříkem. Ostatní hráči jsou v pořádku,“ uvedl sekretář Sokola Dušan Kudela.

Na jaře Ovčárští odehráli dva venkovní zápasy a připsali si v nich po jedné porážce a bezbrankové remíze. Do třetice už hráči touží zabodovat naplno, což by byl před domácím dvojzápasem krok správným směrem. V domácí sestavě si ale budou muset dát pozor především na nebezpečné útočné duo Weber – Mrklas. „Jarní počasí by mohlo přilákat diváky, a proto vyzýváme všechny příznivce ovčárské kopané, aby přijeli povzbudit mužstvo do Turnova, nebo se svezli autobusem, který odjíždí z Ovčár v neděli ve 13.30 hodin. Zápas začíná od 16.30 hodin,“ pozval k návštěvě šlágru divizního kola Dušan Kudela.