Nervy tekly elitnímu funkcionáři

Rajnoch volil hrubý slovník proti rozhodčímu, jinak byla ale velmi podobný Punčochářovi. Přitom jde o bývalého reprezentanta a hlavně – šéfa Okresního fotbalového svazu Praha-západ. V zápase svého Jíloviště se tak ale rozhodně nechoval a emoce nechal cloumat svým majestátem, jak praví Jan Werich v české veselohře o Císaři a pekaři.

Bývalý ligový fotbalista a reprezentant Jan Rajnoch hraje I.A třídu za Jíloviště.
Rajnoch běsnil. Ty zm*de, co to pískáš ty ču*áku, nadával bývalý reprezentant

Ještě o zápas víc dostal Ondřej Karabello z Radotic (I. B třída) a i on použil stejnou nadávku jako Punčochář a Rajnoch. Rozhodčímu přidal ještě nějaké další a bude pykat.

Raději zaplaťte uklízečce!

I pejsek s kočičkou v kouzelných Čapkových dětských povídkách věděli, že lidé podlahu občas myjí! To podle rozhodčích nedělají ve fotbalových Jedomělicích. Vesnice na Slánsku má roky výborný tým, ale arbitři žalovali, že tady nejsou opakovaně schopni zajistit jim čisté šatny. A tak krajská STK uložila účastníkovi B třídy pokutu ve výši 2000 korun. Kdyby je Sokolové radši dali uklízečce…

Z fotbalového utkání I.A třídy Sokoleč - Průhonice
Lídr A třídy skolil lídra krajského přeboru. Sokoleč vyšoupla z poháru Velim

Tohle dohrát nešlo

Mnohem vážnější věc se udála kladenskému klubu z Kročehlav. Jeho dorostenci hráli ve Slaném, ale spoluhráč Ondřej Danda si po střet s brankářem zlomil nohu. Pohled byl tak devastující, že jeho kamarádi z týmu jednoduše zápas nemohli dohrát. Ondřej, který hraje už i za A tým kdysi slavných Kročehlav (dnes okresní přebor), je podle zpráv z klubu už po operaci a všichni mu drží palce, aby byl co nejdříve zdráv. STK předala případ disciplinárce s návrhem na kontumaci.

Prosím, prosím kompjútr…

klub z Jíloviště má problémy poskytováním výpočetní techniky s připojením k internetu. Rozhodčí si opakovaně stěžovali, že připojení nemají nejpozději 60 min. před plánovaným začátkem soutěžního utkání a STK udělila pokutu 2000 korun.