Vyrovnaný fotbal úrovně odpovídající postavení obou celků, ale se šancemi na obou stranách se hrál celý první poločas. Cestu do sítě v něm našli pouze domácí.

Hosté sice u sudího reklamovali otočené autové vhazování a následný faul Jurčovského, jeho spoluhráč Jindřich ale nic podobného neřešil a zpoza šestnáctky se trefil parádně k tyči.

Po změně stran už patřil trávník domácím. Pomohlo jim zbytečné vyloučení hostujícího Hallika, který si během tří minut řekl o dvě žluté karty.
Pak už to byly až do závěrečného hvizdu útočné manévry útočně laděné domácí sestavy.

Řádění přesně nahrávajícího Laudy a střílejících Jurčovského, ten se trefil i přímo z rohu, se střídajícím Novákem narušilproměněnou penaltou po faulu na Františka Valentina a pohotovou tečí v závěru Mikšovský. Na tom, že si hosté dlouhé minuty nepřáli nic jiného, než aby už jejich utrpení skončilo, ale nemohly ani dva čestné zásahy nic změnit.

Domácí je nakonec sami ušetřili ještě výraznější porážky, další šance totiž velkoryse zahazovali, tak jako Zavadil penaltu odpískanou po faulu brankáře Kvasničky.

Byšice – Záryby 5:2 (1:0)
Branky:
59. a 71. Jurčovský, 73. a 75. Novák, 38. Jindřich – 68. z PK a 86. Mikšovský. ŽK: 1:4. ŽK: 52. Hallik (Z). Diváci: 100.
Byšice: Schneider – Proksch – Jindřich, Kadlec – Čermák (46. Novák), Čurda, Menčl, Resl – Zavadil – Lauda, Jurčovský (75. Manžel).
Záryby: Kvasnička – Dlabač, Ložek, Hallik, V. Valentin – Pech, Strýček (46. Blanár), Dušička, Mikšovský – Schütz, V. Valentin.

Pozápasové ohlasy trenérů vtištěném vydání Mělnického deníku v úterý 4. října!