Na utkání s Obřístvím bude asi dlouho vzpomínat ledčický Miroslav Muška. Výsledek 12:2 byl totiž z rovné poloviny jeho dílem.

Rozdílem třídy skončil i zápas vedoucí Nové Vsi s béčkem Pétézetky (8:2). „Hra byla místy vyrovnaná a to především v prvním poločase, kdy jsme dokonce i vedli. Domácím stačilo na obrácení výsledku několik minut, využili slabší chvilky brankaře a vyšlo jim vše, na co sáhli. Hosté naopak nevyužili nabídnutých příležitostí po chybách v domácí obraně,“ přiblížil utkání sekretář hostujícího oddílu Jiří Rous.

Jeviněves slovy svého trenéra Karla Zemana nedokázala v Sazené střelecky zužitkovat svou převahu a podlehla 3:1. „Většinu zápasu se hrálo na půlce domácího celku. Zápas poznamenala nesmyslně nařízená penalta už v páté minutě rozhodčím laikem ve prospěch domácích a dvě hrubé chyby v naší obraně,“ uvedl Karel Zeman.

Trápit favority na postup hodlá i v letošní sezoně Sokol Chlumín. Domácí výhra 4:1 nad kralupským Kaučukem je toho pádným důkazem.
„Po čtvrthodině jsme šli do vedení po nepřímém kopu po malé domů. Do poločasu hosté vyrovnali, ale hned vzápětí jsme znovu vedli a dvěma góly ve druhé části dotáhli zápas k cenné výhře. Pohled na tabulku je pro nás příjemný. Daří se chlapům i žákům. Jen, aby to vydrželo,“ liboval si vedoucí chlumínského mužstva Josef Wolf.

Největším překvapením kola je bezesporu vysoké vítězství Cítova na hřišti Hořína (2:5). Hosté tak dokázali, že se ne náhodou od začátku letošní sezony pohybují na špici skupiny.

VÝSLEDKY A TABULKA