Už v prvním poločase si po pěkných akcích vybudovali rozhodující náskok, který ve druhé půli udrželi. Hosté nehráli špatně, ale domácí branka byla pro ně jakoby zakletá. Když už se dostali kličkou až za brankáře, dokázal ho vždy na brankové čáře zastoupit jeden z obránců. Utkání odřídil jeden z trojice rozhodčích z Litoměřicka, kteří vypomáhají v mělnickém okrese.

Dramatický zápas, na konci až přespříliš, byl k vidění v Mlékojedech. Vítězství Startu 2:1 nad týmem z Horních Počapel je zcela nepodstatné proti zachráněnému životu domácího Milana Bubníka. Ten v závěru po tvrdém hlavičkovém souboji před vlastní brankou zůstal se zapadlým jazykem bezvládně ležet na trávníku. Pohotová pomoc přítomných zdravotníků naštěstí nejčernější myšlenky zahnala PODROBNOSTI.

Góly padaly v nedělním dopoledni až po změně stran. Domácí šli do vedení, ale hosté dokázali vyrovnat. Zápas se lámal zhruba po hodině hry. Hostům nebyl uznán druhý gól kvůli ofsajdu. Domácí vzápětí po standardní situaci rozhodli.

Fotbalisté Velkého Borku doma proti béčku Tišic začali zostra a už v první minutě vedli. Jenže další ze série šancí končily vedle, na brankové konstrukci, nebo v rukou výborného brankáře. Po změně stran domácí polevili a měli štěstí, že hosté nevyrovnali. Uklidnění přinesl až druhý gól patnáct minut před koncem. Tišičtí dohrávali po zranění jednoho z hráčů v deseti, takže už domácí branku neohrozili.

Na výhru nadále čeká mělnické Botafogo. I když výsledek 1:4 se Sokolem Všetaty mluví celkem jasně, zápas tak jednoznačný zdaleka nebyl. Rozhodla větší efektivita proměňování šancí. Hned tři na hostující straně přetavil Václav Sůra. Domácí korigovali až za jasného stavu.

Po výpadku v minulých kolech si spravil chuť celek Liběchova (4:0). Béčko Neratovic tak vyšlo podruhé v řadě střelecky naprázdno.

Střelecký prach si zřejmě před týdnem ve Dřísech vyplýtvala i rezerva Vysoké. Na jejím hřišti slavil po výsledku 0:3 další tři body Kostelec. Pokud STK na úterním jednání přiklepne Kosteleckým předpokládané tři body z neodehraného utkání s Liběchovem, dotáhne se SK Labský bodově na vedoucí FC Mělník.