Hosté šli do vedení už po dvaceti vteřinách po vydařené střele Remsy. Gól je povzbudil a první čtvrthodinka se odehrála v jejich režii. Domácí se do hry dostali až po vyrovnávajícím gólu René Finkouse, který hlavou usměrnil míč do sítě po ukázkovém centru Totta.

Hráčům Vysoké pak narostla křídla a hosté jen se štěstím drželi remízový stav. Blízko gólu byla zejména domácí posila z Neratovic – Kaňka, jehož dva nebezpečné projektily jen těsně minuly hostující branku.

Ve druhém poločase se hrál vyrovnaný fotbal a postupem času bylo jasné, že kdo dá gól, vyhraje. Po hodině hry se vyznamenal domácí gólman Jan Finkous, kterého nedokázal Zdražil z malého vápna překonat ani na dva pokusy. To na druhé straně si s nabídnutou šancí poradil David Řízek mnohem lépe. Gólman Beran neudržel v rukou střelu Vavreka a domácí hráč bez problému poslal míč za jeho záda. V závěru hosté ve snaze vyrovnat pořádně kousali, ale domácí důležité vítězství udrželi.

Vysoká – Rejšice 2:1 (1:1)

Branky: 24. R. Finkous, 72. D. Řízek – 1. Remsa. Rozhodčí: Stádník. ŽK: 2:2. Diváci: 100. Vysoká: J. Finkous – S. Tichý – Kaňka, Štěpánek (46. Brejša), M. Skopka – D. Řízek (90. Hamáček), Vavrek, Fidrant, Tott – T. Skopka, R. Finkous (83. Štauber). Rejšice: Beran – Danda, Vít, V. Rys, Putorik – Šneider, Remsa, Hanuš, M. Rys – Zdražil (85. Prskavec), Novotný.

Autor: Jaromír Hejna