Do semifinále postoupil jen SK Zápy, který jednoznačně vyhrál v Poříčí n. S. Štěchovice prohrály v Jílovém, Neratovice v Hrebči a Tn. Rakovník po nerozhodném výsledku nezvládl v Březnici pokutové kopy.

FC Jílové – TJ Štěchovice 3:2 (0:1) Branky: Dupal, Javůrek, Hudec – M. Novák, Jelínek. Rozhodčí: Malý. Diváci: 100. Postupuje Jílové.
Hosté šli v 1. poločase do vedení a zdálo se, že půjdou za svým cílem. Zvláště když po přestávce zvýšili na 2:0. Jenže domácí třemi trefami dokázali otočit výsledek a druhý tým krajského přeboru vyřadit.

SK Březnice – Tn. Rakovník 1:1 (1:1) na pok. kopy 4:3. Branky: Partika – P. Kučera. Rozhodující pok. kop Vácha. Diváci: 100. Postupuje Březnice.
Vyrovnané utkání, v němž domácí účastník I. B třídy podal velmi solidní výkon a zaslouženě postoupil.

SK Hřebeč – FK Neratovice 2:1 (1:1) Branky: Zvonič (pok. kop), Marc – Gerentcsery. Rozhodčí: Vilhelm. Diváci: 60. Postupuje Hřebeč.
Hosté z Neratovic prohospodařili postup v 1. poločase, kdy z velké převahy dokázali využít jen jednu šanci. Domácí těsně před přestávkou vyrovnali z pokutového kopu a ve 2. poločase už byli vyrovnaným soupeřem, což korunovali pět minut před koncem vítěznou brankou.

SK Poříčí n. S. – SK Zápy 0:5 (0:4) Branky: Stupka 3, Petržílka, Hradecký. Rozhodčí: Pavelka. Diváci: 20. Postupují SK Zápy.
Jasná záležitost lídra krajského přeboru, který o svém postupu rozhodl už v prvním poločase.