„Letošní ročník byl co do kvality asi určitě fotbalově nejkvalitnější," uvedl ředitel turnaje Libor Kalvach. Ten spolu s Petrem Krištůfkem a nejlepším brankářem turnaje Ilko Željazkovem dotáhl své Kosatky Dravé na třetí příčku. Na druhém místě skončil nováček z Brandýsa nad Labem Sparta Radost, z jehož řad vzešel nejlepší hráč turnaje Bob Mareček. Čtvrté místo obsadil Toros Team, pětinásobný vítěz z minulých let, a až za ním loňský vítěz Bella Juniors.

Celky FraJa Team a Kosatky vyhrály základní skupiny, přes semifinále ale přešel pouze první z nich, když rozstřílel 6:0 hráče kolem zkušeného Zdeňka Houšteckého, Martina Maška a Petra Jíny z Toros Teamu. Vyrovnaný zápas Kosatek se Spartou Radost branku nepřinesl a penalty poslaly do finále Spartu.

Souboj dvou zklamaných semifinalistů, navíc obou z Neratovic, sliboval pořádně vyhrocený zápas. Kosatky šly do vedení a dlouho měly zápas pod kontrolou, ale Toros dvěma rychlými góly zápas obrátil. Vyrovnáním půl minuty před koncem si Kosatky vynutily pokutové kopy, ve kterých na rozdíl od semifinále uspěly a získaly alespoň bronz.

Finále se jevilo jako velmi vyrovnané, ale zkušení hráči FraJa Teamu měli zápas pod kontrolou a čekali na chybu soupeře. Ta se hned dvakrát dostavila a borci okolo Františka Jandy oslavili po výhře 2:0 v prestižním turnaji titul.

Ve druhé polovině konečného pořadí se za sebou srovnaly výběry Pneu Čermák, Kohouti Neratovice, Štoural Team, SC Veteráni a Lotos Team.