1/6

Útočník Byšic Josef Gabčo dostál své pověsti a s počtem 26 ovládl střeleckou tabulku B skupiny I. B třídy. Před Daniela Krulicha se šutér z Neratovic dostal proměněnou penaltou v závěrečném utkání s Hovorčovicemi. Zkušená opora Staré Boleslavi se totiž v dopoledním utkání dvěma zásahy dotáhla. Za zmínku ve stejné soutěži stojí i střelecká potence kralupského Dominika Zdržálka. Ten k postupu svého týmu přispěl čtrnácti góly, stihl je ovšem pouze v jarní části.

V divizi C se do top desítky prostřílel libišský Tomáš Přibyl se čtrnácti přesnými ranami. Přidal k tomu i řadu asistencí a udržel si pozici nejproduktivnějšího hráče Sokola. Na dvouciferný počet se vytáhl i spoluhráč Jan Vetešník.

U sousedů v Neratovicích si gólové žně slibovali od zimního příchodu Davida Halbicha. V novém klubu z toho bylo i vinou zranění pět kousků, v součtu s třinácti podzimními za Českou Lípu se ale ve skupině řadí mezi největší hrozby brankářů. Pilnější a pouze o gól byl Jindřich Novotný z Meteoru.

V I. A třídě se mezi úplně nejlepší nedostal žádný z hráčů okresního kvarteta.

Dynamo Nelahozeves se ve skupině A nejčastěji spoléhalo na Jakuba Kučeru, který se utrhl v zápasech s Novým Strašecím (4) a Klecany (3) a skončil na dvanácti zářezech. Druhým nejlepším byl Luboš Krejza, jehož góly tak na podzim mohou hodně chybět, protože přestoupil do Kralup.

Čtrnáctigólové mety dosáhl ve skupině B pšovecký Rostislav Šmíd. Zdatně mu sekundoval i Radim Dvorný. Na deset svou bilanci na poslední chvíli zakulatil nejlepší střelec sestupujících Záryb Matěj Školák.

Bilanci nejlepších střelců jednotlivých soutěží přinášíme na dalších stránkách článku.

arrow_left Předchozí
1/6
Další arrow_right