Hned šest z nich z kopačky Josefa Gabča, kterému stačilo na dva hattricky nastoupit pouze na druhý poločas. V tom prvním totiž jeho spoluhráči i nejtutovější šance zazdívali, a hlavně proto šli aktéři na přestávku za stavu 1:1.

Pak ovšem domácí trenéři Stuchlý s Tichým vypustili na trávník poprvé během podzimu s divizním A-týmem nastupujícího Gabča a hlavně jeho zásluhou skóre vystoupalo až na konečných 8:1.

„Už jeho přítomnost na hřišti úplně rozklepala kolena hostům, kteří mu svým bázlivým bráněním umožňovali dělat si na hřišti, co se mu zlíbí. Během deseti minut Pepa nasázel v podstatě nebránícím Čelákovickým obráncům čtyři branky a bylo rozhodnuto,“ uvedl na adresu střelce trenér Pavel Stuchlý.

Gólové hody přineslo také utkání mladších výběrů a hosté se v tomto případě přiblížili dvoucifernému výprasku ještě o něco více, nakonec je dělila pouze jediná branka.

„Zápas připomínal tak trochu hru kočka s myší. Škoda jen že jsme do koncovky přistupovali trochu lehkovážně, jinak by zápas skončil dvouciferným výsledkem. Přesto hráči odvedli dobrý výkon a soupeři nastříleli devět branek, několikrát trefili brankovou konstrukci a neproměnili pokutový kop,“ komentoval vysokou výhru jeden z domácích trenérů David Prejza.

Starší: Neratovice – Čelákovice 8:1 (1:1)
Branky:
Gabčo 6, Ryba, Weiner. Neratovice: Prejsa – Šonský (56. Vilda), Šimandl, Stuchlý (45. Lelek), Kohout – L. Tichý, Ryba, Vdovicyn (45. Kučera), Kostelníček – Dzimko (45. Gabčo), Prieložný (65. Weiner).

Mladší: Neratovice – Čelákovice 9:1 (4:1)
Branky:
Prejza 4, Novotný 2, Dokoupil 2, Kučera. Neratovice: Netuka (40. Zunt) – Buzek (40. Šuba), Ryšlavý (40. Špatz), Pavlík, Dokoupil – Saňa (40. Růžička), Novotný, Weiner, Holeček – Prejza, Kučera.