Na tento zápas budou chtít hostující fotbalisté asi rychle zapomenout. „Jediné, co bylo obstojné, bylo prvních patnáct minut," hlesl po zápase semický vedoucí mužstva Miroslav Čepelka. Jeho tým prohrával po prvním poločase o čtyři branky, stejně skončil i poločas druhý. Hosté neměli proti výborně hrajícímu domácímu týmu žádnou šanci.

„V zachráněný soupeř byl hodně odevzdaný, pro nás na závěr ideální soupeř. Zahráli jsme si v klidu bez stresu a konečně dali i vyšší počet gólů," liboval si jeden z domácích trenérů Jan Studený.

Čtyři branky nastřílel hostům Hašler. Tomu se proti Semicím hodně daří, stejnou porci nastřílel tomuto soupeři i v podzimním utkání, kdy Ovčáry vyhrály 5:0. „My jsme hráli katastrofálně, zato domácí byli hodně dobří," našel jednu z příčin semický vedoucí týmu.

Po závěrečném hvizdu zavládla v domácím táboře velká spokojenost, tým prošel jarem jako jediný v soutěži bez porážky. I přes konečné druhé místo znamenající možnost postupu do divize se ale zdá, že má nadále k pokračování v přeboru.

I když se na toto téma v sobotu v ovčárské partě diskutovalo, konečné slovo prý stále ještě nepadlo. „Oficiálního ještě nic není," potvrdil Jan Studený, který je s jarní bilancí maximálně spokojený. „To, že jsme jako jediní neprohráli, je další plus. Jaro bylo přitom trochu divoké. Kvůli zraněním a kartám jsme ho odehráli prakticky ve dvanácti lidech. K tomu jsme navíc hráli v poháru. Takže těch zápasů bylo dost."

Po závěrečném kole v přeboru k nim přibude ještě jeden. V úterý Ovčárští hrají v Ratboři k úvodnímu kolu Krušovického poháru.

Ovčáry – Semice 8:0 (4:0)
Branky: Hašler 4, Ondrák, Baloun, Hyka, Kudela. Rozhodčí: Vlk. Bez karet. Diváci: 80. Ovčáry: Straka (70. Němeček) – Pechar, Ondrák, Baloun, Viskup (65. Dohnal) – Hašler, Mihalík (30. Kudela), Šmidrkal, Maršner – Hyka, Voljanskij.