Nakonec to byl přesně pár – další mistrovská sezona přišla už po dvou letech, a byla dokonce ještě úspěšnější. Žáci Pétézetky neztratili v průběhu celého ročníku ani jeden jediný bod, což se žádnému týmu v historii klubu nikdy nepodařilo. Do vítězného konce dovedli všech 22 zápasů, a logicky tak s celkovým skóre 149:18 opanovali tabulku mělnického okresního přeboru.

Do vyšší soutěže se však podobně jako po předloňském triumfu tým nechystá: „Jsme vesnický tým s menší základnou, čtyři hráči stabilní jedenáctky odcházejí do dorostu a vyšší soutěž je časově i finančně mnohem náročnější. Navíc chceme mužstvo stavět na vlastních odchovancích a ne na cizích posilách," objasňuje tento krok trenér Václav Michovský starší.

Ten si také pochvaluje fungující spolupráci s rodiči: „Také oni vlastně patřili do našeho týmu. Pomáhali nám s dopravou hráčů na zápasy a maminky kluků se střídaly při praní dresů. Poděkovat bych chtěl i všem sponzorům za jejich štědrost při pomoci zajištění chodu klubu."

Jakousi odměnou a tečkou za povedenou sezonu byl domácí červnový turnaj, na který si PTZ na své hřiště pozvaly dva soupeře z vyšší soutěže – FK Kralupy 1901 a Slavii Velký Borek, doplněné dalším zástupcem okresního přeboru Sokolem Vraňany (v uplynulém ročníku páté místo). V silné konkurenci obsadilo domácí družstvo po prohraném finále s Velkým Borkem konečné druhé místo.