Atletico okresní přebor
12. kolo: Lobkovice – D. Beřkovice 0:4
(0:1) Štěpánek 2, Kaňka, Kalhous, PTZ - FC Mělník 1:1 (0:1)Manšinger -Čermák z PK,ČK: Hénig, Uher, P. Šimáček - Veltruský,Mšeno - Vojkovice 2:1 (0:0) Janouch, Valeš – Šimánek, Č. Kralupy - Byšice 2:2 (1:1) Sluka, Bittner – Proksch, Koutný, ČK: Koukolíček – Čurda, Kly - Dynamo B 1:1 (1:1) Hříbal – Šíma,Libiš B – H. Beřkovice 2:0 (1:0) Žák, Gerencsery, ČK: 0:1, Nová Ves - Pšovka B 2:1 (1:1) Došek, Hruška – Šťastný, ČK: Jiskra (PŠO).

Tabulka

III. třída – skupina A
12. kolo: Liběchov - Záryby B 11:0
(7:0) Hladký 6, Veselý 4, Nemasta, Vehlovice - Čečelice 1:2 (1:2) Vališ – Kábrt, Taclík, Kostelec - Lotos 4:1 (0:0) M. Vostřel a L. Chvátal po 2 – Štěpán, ČK: 0:1,Mlékojedy – H. Počaply 0:1 (0:1) Kabát, Vysoká B - Všetaty 3:7 (0:2) Kalfař 2, Synek – Lauda, Sůra a Kurzweil po 2, Kubánek, ČK: Pešan (Vys.), V. Borek - Tišice B 6:1 (2:0) Kubina 5, T. Krajník – Vítovec, Neratovice B - Dřísy 3:0 (2:0) Franěk, Langmajer, Žák, ČK: Žák, Tichota – Trnavský.

Tabulka

III. třída – skupina B
12. kolo: Chvatěruby - Hořín 0:3
(0:1) Polanský, Kopáč, O. Kettner, Ledčice - Spomyšl 4:0 (3:0) Prexl 2, Martin Muška, Bušil, ČK: 1:0,Dolany – Postřižín 7:0 (4:0) Vilím 3, Kopecký a Vondra po 2, PTZ Nelahozeves B – Sazená 3:3 (2:1) Koula, Jar. Fridrich, Jindřich Fridrich – Jansa, Šimáček, Knoflíček, K. Kralupy - Cítov 3:6 (2:3) Šerhant 2, Jeřábek – Janda 3, Motejl, Fryč, Kuřátko, ČK: Konvalinka, Černý (oba Kra), Jeviněves - Botafogo 3:3 (1:2) Kokšál, Jeřábek, Drahňák – Vrbský 2, Čech, Zálezlice - Chlumín 1:3 (1:1) Bittner – Gabčo 2, Four, ČK: 1:0.

Tabulka

IV. třída – skupina A
10. kolo: Řepín B - Lobkovice B 9:1
(3:0) Šíma 3, Salač a R. Černý po 2, M. Schönfeld, Rosenbaum – Řezníček, el´Bunda - Obříství 0:3 kontumačně, domácí se sešli pouze v šesti,Nebužely - Všetaty B 3:0 kontumačně, hosté se k utkání nedostavili, Tuhaň – V. Borek B 1:8 (1:6) Šulc – D. Merta 3, L. Merta 2, A. Merta, Pitrmoc, Kubát, Kly B - Byšice B 2:0 (1:0) Zita, vlastní.

Tabulka

IV. třída – skupina B
10. kolo: Dolany B - Vojkovice B 5:0
(1:0) Douša 2, Kiraly, Holeček, Wenig, ČK: 0:1, Všestudy - Lužec B 1:0 (0:0) Čurma, Vraňany - Cítov B 2:2 (2:1) Dyrynk, M. Bulíř – nehlašeni, Hostín - Dřínov 2:4 Štafek 2 – Kozák 2, Kympl, Demeter,Chvatěruby B - Veltrusy B 2:4 Fiala, Falta – Blahoš 2, Melišík, Černý, Č. Kralupy B - Úžice 0:1 (0:1) nehlášen, ČK: 3:2.

Tabulka

Okresní přebor dorostu
12. kolo:
Řepín - Lobkovice 1:3 (1:0),D. Beřkovice - Obříství 0:4 (0:1),Liběchov - Lužec 2:5, Mšeno – Veltrusy 1:2 (1:1), Vojkovice - Tišice SD 1:1 (0:0), Vraňany – H. Beřkovice 6:1 (5:1).

Tabulka