Atletico okresní přebor

20. KOLO: Lobkovice - Libiš B 0:1 (0:0) Havel, H. Beřkovice - Čečelice 2:3 (0:2) Plicka, Čížek – nehlášeni, Kly - PTZ Nelahozeves 4:0 (3:0) Vondrák 3, Joachymstál, Mšeno – Č. Kralupy 2:1 (1:0) Guttenberg, Janouch – Bulva, ČK: Grich (Čechie), Dyn. Nelahozeves B - Vojkovice 6:3 (2:1) Pekárek 2, Dubský 2, Bondarev, Pešta – Portašík, Plicka, Simonics, D. Beřkovice - Byšice 3:1 (2:1) Patera 2, Mir. Hrdý st. – Lauda, ČK: Kaňka – Sojka, Lauda, Veltrusy - Pšovka B 4:0 (2:0) L. Kopecký 2, Štofl, Moravec.

Tabulka

III. třída – skupina A

20. KOLO: FC Mělník - Kostelec 1:0 (0:0) Čermák z PK, Liběchov - Všetaty 3:0 (0:0) Pěkný, Šesták, Koňarčík, Botafogo – H. Počaply 0:4 (0:3) Vrňák 2, Kabát, Fikart z PK, Mlékojedy - Tišice B 6:0 (4:0) Chmelař 2, Kalvach, Bendl, Ďulík, Toman, Lotos Neratovice - Dřísy 1:6 (1:2) Gerencsery – Rejšek 2, Sklenář, Velčovský, Sladkovský, K. Fabián, Vysoká B – Neratovice B 1:1 (1:0) Štauber – nehlášen, V. Borek - Záryby B 3:1 (0:0) T. Krajník 2, Hampl – M. Kuba.

Tabulka

III. třída – skupina B

20. KOLO: Hořín - Jeviněves 3:1 (1:0) O. Kettner, Polanský, Drahota – Jeřábek, Chlumín - Dolany 2:3 (0:1) Four 2 – Vondra 2, Kopecký, Chvatěruby - Obříství 13:1 Soukup 5, Zima 2, Fiala 2, Růženec, Lukáš Černý, Doubek, Karel Tyle – Mika, Ledčice - PTZ Nelahozeves B 4:3 (2:0) Mir. Muška 2, Šnýdr, Trojan – nehlášeni, Sazená - Spomyšl 2:2 (2:1) Vochomurka 2 – Balko, Granskopf, N. Ves - Cítov 1:3 (1:2) Jansa – Mokrý 2, Hatina, ČK: 1:1, Zálezlice – K. Kralupy 3:3 (2:0) Šimánek 2, Kouba – Müller 2, Kejř.

Tabulka

IV. třída – skupina A

16. KOLO: V. Borek B - Střezivojice 7:1 Kubát 3, D. Merta 2, A. Merta, vlastní – nehlášen, Řepín B - Nebužely 3:0 (2:0) L. Černý, Rosenbaum, Šíma, ČK: M. Frydrych (Neb.), Kly B - Vehlovice 3:1 (1:0) Kurc, P. Pilař – J. Novák z PK, Mšeno B - Tuhaň 3:0 (2:0) Šlédr 2, Štráchal, Lobkovice B - Všetaty B 2:1 (1:1) vlastní, Blahut – Lauda.

Tabulky

IV. třída – skupina B

16. KOLO: Všestudy - Chvatěruby B 2:2 (2:0) Čurma, Šíma – Falta 2, Dřínov - Lužec B 3:2 (2:1) Firoň, Kozák, Retberger – Pernica, Tůma, Hostín - eL Bunda 3:4 Orgoník, Král, Hlaváček – Uher 3, Formanko, Veltrusy B - Úžice 4:1 (2:1) vlastní, Lange, Havlín, Blahoš – Kalina, Vraňany - Postřižín 2:4 (1:2) Hartman, Hladký – Chodura 3, Šatan.

Tabulky

OP dorostu – skupina A

14. KOLO: Mělník - Mšeno 3:0 kontumačně, hosté se nedostavili, Řepín - Vehlovice 4:3 (1:1), Lobkovice - Tišice 1:3 (1:0), Vysoká - Kostelec 6:3, Liběchov - Kly 2:2 (2:1).

Tabulky

OP dorostu – skupina B

18. KOLO: Nová Ves - Cítov 6:1 (4:0), Dolany - Vojkovice 3:1 (2:1), Veltrusy - Vraňany 7:1 (4:0).

Tabulky

OP žáků

16. KOLO: D. Beřkovice – H. Beřkovice 6:1 (3:1), Liběchov - Obříství 6:4 (2:1), Tišice - Úžice 1:6, Lužec – H. Počaply 19:0, Veltrusy - Byšice 1:7 (1:2), Mšeno - Vehlovice 9:0 (3:0). Předehrávka 22. kola: Liběchov – Tišice 7:0 (3:0).

Tabulky

III. třída žáků – skupina A

12. KOLO: Řepín - Záryby 2:1 (0:1), Ovčáry - Mšeno B 0:11 (0:6), Vysoká - Nebužely 3:0.

Tabulky

III. třída žáků – skupina B

12. KOLO: Chlumín - Chvatěruby 0:8, Sazená - PTZ Nelahozeves 4:3, Dyn. Nelahozeves - Vojkovice 2:4, Vraňany - Cítov 2:6 (1:3).

Tabulky

(jah)