Hráči FC Mělník pětigólovým přídělem vyřídili Dolní Bousov, přičemž bylo hotovo už do přestávky. Byšice na jaře „jedou“ – jejich bodová šňůra se nepřerušila ani na hřišti vedoucích Pěčic, když premiant skupiny horkotěžko zachraňoval remízu v nastaveném čase. Výhodu domácího prostředí nedokázaly přetavit ve výhru ani Kosmonosy, kde plichtil Řepín, remízový „král“ loňského ročníku. Pšovka byla znovu vítězná, byť se na výhru s Kosořicemi hodně nadřela. Záryby už už sahaly v domácím prostředí po remíze s Rejšicemi, ale favorit si nakonec dvěma góly v posledních šesti minutách odvezl tři body. Lužec potřetí na jaře prohrál, tentokrát si body od Vltavy odvezly za těsnou výhru Lány.

Podrobnosti a ohlasy v úterním tištěném vydání Mělnického deníku!

Skupina A

Lužec – Lány 2:3 (1:2)
Branky: Merta, Uher – Rybář, Raichel, Vejražka.

Skupina B

Pěčice – Byšice 1:1 (0:1)
Branka Byšic: Korf. Rozhodčí: Brejník. ČK: 1:1. Byšice: Schneider – Čurda – Jindřich, Resl – Lauda, Dvorný (95. Proksch), Jurčovský, Beneš – Korf (70. Manžel), Koutný, Novák (75. Čermák).

Pšovka – Kosořice 1:0 (1:0)
Branka: 40. Voljanskij. Rozhodčí: Baroch. Pšovka: Šmejkal – Žižka, Bárta, Cemper, Olšiak – Grabmüller, Rubeš, Voljanskij (60. Vlasák), Šesták – Kettner, Pokorný.

Kosmonosy – Řepín 1:1 (0:0)
Branky: 55. Žižka – 65. vlastní. Rozhodčí: Kratochvíl. Řepín: L. Štrupl – Slepička, Wurm, Horník, Bláha – Paloušek, Novák, Kratochvíl (46. Zb. Štrupl), Prejza – Dvořák (86. Vaněček), Černý (75. Brejša).

FC Mělník – Dolní Bousov 5:1 (4:0)
Branky: Miřatský 2, Šmíd, Jiskra, Žaba z PK – Vacek. Rozhodčí: Soběslav. FC Mělník: Manžel – Škrabal, Zejda, Malinský, Kiš – Blahut, Jiskra (80. Kolínský), Veltruský, Žaba (60. Douděra), Miřatský (57. Patera) – Šmíd.

Kostelec – Vysoká 2:1 (1:0)
Branky: 18. Klíma z PK, 58. Pajkrt – 64. Trutnovský. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 2:6. Kostelec: Polman – Ondráček – Vohralík, Hubáček, Moc – Máca, Vostřel, Koš (63. Novák), Klíma (86. Kiršner) – Hruška, Pajkrt. Vysoká: Chaloupka – R. Finkous, Volf, M. Skopka, Sankot – Vála, Tříška, Trutnovský, Pešan (46. Štauber) – Rolenc, T. Skopka (58. Štolba).

Záryby – Rejšice 0:2 (0:0)
Branky: 84. Váňa, 88. Hanuš z PK. Rozhodčí: Vinter. ŽK: 1:2. Záryby: Hodek – Urban, Pech, Hallík, V. Valentin – F. Valentin, Dušička (46. Mareček), Mikšovský, Schütz – Babovák, Krajíček (60. Popelka).