Gólově bohaté byly i další zápasy. Druhá Pšovka v utkání béček s Lobkovicemi překvapivě zamrzla na poločasových sedmi vstřelených brankách. Po změně stran už se trefili pouze hosté a dvakrát korigovali. „První půle válec, ve druhé jsme prostřídali a hlavně přestali hrát," objasnil domácí Jan Staněk nepříliš častý gólový scénář.

Podruhé v řadě doma klopýtly třetí Čečelice. Ty proti béčku Záryb sice otočily v prvním poločase z 0:2 na 3:2, nakonec se ale musely smířit s remízou 4:4 a po ní s porážkou v penaltách. Těsný poločasový náskok na svém hřišti prohospodařilo také Botafogo, i když proti Liběchovu vyhrálo alespoň rozstřel.

Omluvenku za nevydařený výlet do Záryb vystavily Vehlovice, které po třech sezonách na domácím hřišti zdolaly ve vyrovnaném utkání dvou celků z lepší poloviny Mlékojedy 3:0. Hosty v prvním poločase načal Chorvát a ve druhém dorazili Vališ s I. Přádou. „Branek mohlo být i víc, nastřelili jsme ještě tyč, břevno a nedorazili několik závarů," poznamenal k utkání sekretář Liazu Kroužecký.

Jarní pohodu opět potvrdila rezerva Řepína, která proti Všetatům vykročila za domácí výhrou dvěma góly v prvním poločase. Další dva v úvodních pěti minutách druhé části pak hosty definitivně dorazily. O jejich trápení vypovídá i neproměněná penalta za stavu 4:1, po které přišly další dva inkasované góly.

Až nečekaně se z výprasku v Hoříně oklepalo borecké béčko, tím spíš, že v domácím utkání s rezervou Byšic prohrálo úvodní poločas. Do druhého ovšem nasadilo „áčkového" žolíka Miroslava Mihalíka, který se hattrickem postaral o obrat na konečných 4:1.

20. kolo: V. Borek – Byšice B 4:1 (0:1) M. Mihalík 3, Kubát – Holina, Řepín B – Všetaty 6:1 (2:0) Dvořák 2, Goldstein 2, Kratochvíl, Šperl – Růžička, Čečelice – Záryby B 4:5 po PK (3:2) Szen 2, Taclík, Dvořáček – Ledecký 3, Kuba, Blanár, Vehlovice – Mlékojedy 3:0 (1:0) Chorvát, Vališ, I. Přáda, Botafogo – Liběchov 4:3 po PK (2:1) Neumann 2, Šafránek, Vermach – Brož, Hnilička, Jiří Kapler, Pšovka B – Lobkovice B 7:2 (7:0) L. Kettner 2, M. Kettner 2, Netolický ml., Cemper, Hyka – Vlk, Dušek, Kostelec B – Hořín 2:11 (1:8) Novák, Pajkrt – Žemlička 2, Polanský 2, Žídek 2, Kettner, Cífka, Kopáč, P. Landsman, T. Landsman.