Utkání A skupiny přineslo nejen tři obraty ve skóre, penaltu a ve druhém poločase i červenou pro jednoho z domácích hráčů. V deseti nakonec zápas dohrávali také hosté, ale ze zcela jiného důvodu. Poslední střídající Petr Zpěvák se totiž po třech minutách na hřišti zranil, když mu po pádu na zem vypadlo rameno. „Chtěli bychom ještě jednou poděkovat místnímu divákovi, který je lékařem a rameno vrátil zpět do správné polohy," vzkázal do tábora domácích sekretář hostí Pavel Kroužecký.

Na branky bohatá byla i zbylá utkání skupiny. Mlékojedy udržely už podruhé v řadě čisté konto a doma rozhodly ve druhé půli o jasné výhře nad béčkem Borku. Ještě o jeden gól víc nabídlo svým příznivcům béčko Pšovky, proti kterému svůj bodový sběr z minulých třech kol neprodloužily Všetaty. Hosty mrzely především úvodní dva góly inkasované po střelách téměř z brankové čáry.

Jinak se hostujícím týmům poměrně dařilo. Čečelice vedly na Botafogu po čtvrthodině už 2:0 a cestu za třemi body jim nezatarasilo ani snížení domácích. Výsledkem 1:3 skončilo i derby mezi béčky Kostelce a Záryb. Pro domácí to znamenalo už sedmnáctou soutěžní porážku v řadě. Předzápasové obavy se ukázaly jako to nejtěžší v případě rozjetého Hořína, který v Lobkovicích tentokrát neztratil jako minule, naopak vyhrál suverénním způsobem. Odměnou mu bylo další zvýšení náskoku na čele, neboť byšická rezerva v Liběchově vyšla podruhé v řadě zcela naprázdno.

10. kolo: Řepín B – Vehlovice 3:5 (3:2) Goldstein 2, Hypša – Chorvát 3 (1 z PK), Procházka, ČK: Kučera (Ř.), Mlékojedy – V. Borek B 4:0 (1:0) Gerencsery, Hejsek z PK, Vlach, Němeček, Botafogo – Čečelice 1:3 (1:3) Růžička – Kábrt, Szen, Radomil, Kostelec B – Záryby B 1:3 (0:2) Slaboch – Ledecký 2, Slavík, Pšovka B – Všetaty 5:0 (3:0) Bárta 3, Kettner, L. Krejčík, Liběchov – Byšice B 5:3 (2:3) Hrdlička 2, Jiří Kapler, Král, Nemasta – Došlý, Váchal, Taran, ČK: Jiří Kapler (L.), Lobkovice B – Hořín 0:7 (0:5) Žemlička 3, Polanský 2, Žídek, Hájek.