Nadále šest bodů na čelo, ale už jen dva na druhé místo ztrácejí po víkendu Horní Počaply. Jejich střelečtí tahouni Fikart – Suk si po úvodní kanonádě do sítě Záryb schovali góly také do Řepína, kde výsledek 1:3 znamenal nejen mistrovské body, ale také postup do semifinále poháru.

Dalším dvěma celkům v pořadí se už dařilo o poznání méně. Čtvrtý Velký Borek přivezl po remíze 2:2 alespoň bod ze souboje rezerv v Zárybech. Páté Mlékojedy po něm sahaly v Čečelicích, kde hrály déle než poločas bez vyloučené posily Gerenczeryho. Domácí ale šest minut před koncem odmítli bezbrankovou plichtu a po vítězství 1:0 přepustili poslední příčku právě Zárybským. Čtvrtou výhru v ročníku – doma nad Lobkovicemi B 5:2 – totiž zaznamenala i Roma, kterou zatím táhne ke dnu čtyřbodový odečet.

Diametrálně odlišný vstup do půlsezony zažívá béčko Kostelce, které úvodní výhru venku potvrdilo doma, když po bezbrankovém poločase přestřílelo Botafogo 3:2. Jako mužstvo druhého poločasu se znovu ukázaly Vehlovice, které proti Všetatům po pauze zaslouženě zúročily lepší fyzickou připravenost a po vítězství 3:1 zůstávají jedním ze čtyř na jaře stoprocentních týmů skupiny.

16. kolo: Hořín – Kly 0:1 (0:1) Stránský, Záryby B – V. Borek B 2:2 (2:0) Růžička, Valentin – vlastní, Malák, Roma – Lobkovice B 5:2 (5:0) J. Sivák 2, J. Demeter 2, A. Sivák – Mareš 2, Vehlovice – Všetaty 3:1 (0:0) Marek z PK, Vališ, I. Přáda – P. Lauda z PK, Kostelec B – Botafogo 3:2 (0:0) Kiršner 2, Chvátal – Januška, Neuman, Čečelice – Mlékojedy 1:0 (0:0) Szen, ČK: Gerencsery (M.), Řepín B – H. Počaply 1:3 (0:2) Žára – Fikart 2, Suk.