Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

III. B: Jánošíkové oblékají dres Všestud

Mělnicko – Před týdnem jako vůbec první obrali o body Vojkovice, tentokrát premiérově obdarovali Postřižín. Řeč je o fotbalistech Všestud, jejichž bezbranková remíza na hřišti posledního je bezesporu hlavním překvapením 7. kola III. B třídy.

11.10.2011

Pohár: Všestudy - DolanyFoto: Martin Bouška

Ostatní utkání už vesměs skončila podle předpokladů a papíroví favorité v nich nezaváhali. Vedoucí Dolany už potřetí v řadě neinkasovaly a proti Vraňanům zopakovaly dva týdny starou domácí výhru 4:0.

Čtyři góly nastřílely soupeři také Vojkovice, které daly v souboji dvou ex-přeborových týmů s kralupskou Čechií zapomenout na týden starou porážku ve Všestudech.

Dvě mužstva z horní poloviny tabulky si to rozdala také v Sazené, kde hostovala Jeviněves. Utkání slabé úrovně ale postavení celků spíše neodpovídalo. Děravé obrany nabízely útočníkům nevídaný počet šancí na obou stranách. Šťastnou a vítěznou brankou vstřelil na začátku druhé půle hostující Jiří Kokšál, který krásně přehodil domácího brankáře. „Vyrovnané utkání, ve kterém se štěstí přiklonilo k hostujícímu celku,“ charakterizoval utkání domácí Vlastimír Vinš.

Nejhubenějším výsledkem po týdnu znovu prohrál s favoritem Chlumín. Domácí Chvatěruby se proti němu začaly prosazovat až v závěru utkání a nakonec se dočkaly v nastaveném čase, kdy se Koch neomylně zhostil zahrání sporného pokutového kopu. Hosté se tak v součtu s předešlým vyloučením Štěpána po strkanici ve vápně na rozhodčího Vágnera hodně zlobili.

Druhá výhra v sezoně byla ve hře v nedělním utkání v Nelahozevsi. V souboji béček ji nakonec nad Velkým Borkem získalo mužstvo domácích PTZ. Hosty nevytáhla z herní letargie ani sázka na jarní „postupovou“ sestavu a to, že v utkání vedli. Další šance ovšem neproměnili a domácí ještě do přestávky výsledek otočili. V závěru, kdy už hosté dohrávali bez vyloučeného Junka, pak přidali třetí gól.

7. kolo: Sazená – Jeviněves 0:1 (0:0) Kokšál, Dolany – Vraňany 4:0 (1:0) Holeček, Suško, Kopecký, Douša, Chvatěruby – Chlumín 1:0 (0:0) Koch z PK, ČK: Štěpán (CH), H. Beřkovice – Zálezlice 4:0 (2:0) Hampl 2, L. Nový, L. Polák, Vojkovice – Čechie 4:2 (3:1) Kaša, Ondrejčík, Portašík, Simonics – Bulva z PK, Tetiva, ČK: 0:1, PTZ B – V. Borek B 3:1 (2:1) Bláha 2, Manšinger – Vrbský, ČK: Junek (VB), Postřižín – Všestudy 0:0.

11.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

Do dvou volebních místností na mělnické základní škole Jungmannovy Sady se hrnuli voliči už patnáct minut před otevřením volebních místností. Za prvních pět minut tu odvolily zhruba tři desítky voličů.