Lídr tentokrát potvrdil svou pozici doma proti Postřižínu, který naopak po čtyřech kolech pořadí uzavíral. Porážka 3:1 je tak pro hosty dohrávající zápas bez dvou vyloučených hráčů ještě více než přijatelná.

V utkání druhých Dolan se Zálezlicemi se červenalo ještě daleko více. V počtu vyloučených, kteří byli celkem čtyři, hosté udrželi s domácími krok, na góly ale zcela jasně propadli.

Do přestávky se domácí trefili pouze z trestného kopu. Ve druhém poločase hru ovlivnila vyloučení a nižší počet hráčů svědčil domácím, kteří přidali další tři góly.

Na třetím místě se udržela Jeviněves, která byla šťastnějším týmem v utkání slabé úrovně ve Vraňanech. Domácí nováček se trápil s koncovkou, a tak se vedení ujali hosté. Domácí vyrovnali brankou do šatny, nebylo jim to ale nic platné. Ve druhém poločase rozhodl o osudu utkání proměněnou penaltou Broft. Z dalších šancí už ani na jedné straně neuhodilo.

Na bodové úrovni Dolan a Jeviněvsi se drží také Sazená, jejíž výhru nad Chlumínem vzal po bezbrankovém poločase do své režie kapitán Jansa. Po hodině hry proměnil penaltu a pak přidal ještě dvě branky. Zejména ta z přímého kopu stála za to. Pak už mohl Jansa předat pásku Švecovi, který hned první kontakt s míčem proměnil ve čtvrtý úspěch Sazené, chvíli před koncem zmírnil hostující porážku Seifert.

Kralupská Čechie se udržela na pátém místě také po utkání na horké půdě v Horních Beřkovicích, kde dotáhla do vítězného konce dvoubrankový náskok z prvního poločasu.

Roli favorita bez problémů potvrdily šesté Všestudy, kterým to na hřišti béčka PTZ začalo padat do brány ve druhém poločase. Střelecky se dařilo Janíčkovi, který zaznamenal hattrick, o jeden gól zpět zůstal Švancara.

5. kolo:
Vraňany – Jeviněves 1:2
(1:1) Kucha – Kysela, Broft z PK, Sazená – Chlumín 4:1 (0:0) Jansa 3 (1 z PK), Švec – Seifert, Dolany – Zálezlice 4:0 (1:0) Vondra 2, Tlustý 2, ČK: Djurevski, Doubek – Čermák, Vacek, Chvatěruby – V. Borek B 1:0 (1:0) Kvapil, H. Beřkovice – Č. Kralupy 1:3 (0:2) L. Polák – Kovář 2, J. Polák, Vojkovice – Postřižín 3:1 (1:0) Ladomerský 2, Ezeale – Moravec, ČK: 0:2, PTZ B – Všestudy 2:7 (0:1) Pokorný, Brabec – Janíček 3, Švancara 2, A. Loškoski, Růně.