„Samozřejmě velká spokojenost, nejen s výsledkem, ale hlavně s výkonem, i když jsme ještě další příležitosti nevyužili a nastřelili dvě tyče," uvedl k utkání sekretář vítězů František Šulc. A jak si jeho tým věří na konfrontaci s prvním? „Věříme, nevěříme… Neberu to tak, i když by bylo bezpochyby hezké ho porazit. Hlavně, aby přijel pořádný rozhodčí a nejlépe tři. Zápas o první místo by si to zasloužil," vzkázal komisi sudích.

Před utkáním jara nezaváhaly ani Chvatěruby, které si doma porazily v poměru 3:1 s Dřínovem. Stejným výsledkem se vrátily na vítěznou vlnu třetí Dolany, které nechaly zapomenout na svůj nezdar na Čechii proti poslednímu béčku PTZ. Své jarní trápení na domácí trávě prohloubilo sedmé Obříství, které výsledkem 1:1 dopřálo prvního jarního bodu ze hřiště dvanácté Sazené. A to si ještě hosté museli ve druhém poločase vstřelit vlastní gól, domácí střelci totiž řešili všechny akce zbrkle. Na neproměňování šancí doplatil také Chlumín, který v derby dvou sousedů středu tabulky vedl nad Zálezlicemi rychle 2:0. Hosté ale ještě do přestávky snížili a pět minut před koncem duel bohatý na žluté karty (4:4) zremizovali.

19. kolo: Chlumín – Zálezlice 2:2 (2:1) Four, vlastní (Ulrych) – Hochman, Ulrych, Chvatěruby – Dřínov 3:1 (1:1) Slezáček 2, Šabouk – Kympl, Obříství – Sazená 1:1 (0:1) vlastní – Jansa, ČK: Veltruský (O.), Všestudy – Č. Kralupy 6:0 (2:0) Teplý 2, Seidel 2, Růně, Janíček, Dolany – PTZ B 3:1 (2:1) Suško, Halík, Brožek – Novák, Vraňany – H. Beřkovice 0:4 (0:2) Polák, Němec, Chudoba, Novák, Jeviněves – Cítov 2:2 (0:1) Fanta 2 – Fiala, Bodnár.