TABULKY
Celkem
 1. Nová Ves 13 11 2 0 57:23 35
2. Cítov 13 8 3 2 40:26 27
3. Dolany 13 8 1 4 44:22 25
4. Hořín 13 8 1 4 40:30 25
5. Sazená 13 7 3 3 21:16 24
6. Ledčice 13 6 3 4 42:34 21
7. K. Kralupy 13 6 2 5 29:22 20
8. Chvatěruby 13 6 2 5 26:22 20
9. Chlumín 13 5 2 6 31:33 17
10. Zálezlice 13 5 1 7 20:26 16
11. Jeviněves 13 3 2 8 18:30 11
12. Obříství 13 3 2 8 17:39 11
13. PTZ B 13 1 1 11 15:44 4
14. Spomyšl 13 1 1 11 20:53 4

Doma
 1. Nová Ves 7 7 0 0 34:15 21
2. Cítov 7 5 1 1 22:10 16
3. Sazená 6 5 1 0 13: 2 16
4. Dolany 7 5 0 2 27:11 15
5. Ledčice 7 4 2 1 28:19 14
6. K. Kralupy 6 4 2 0 19: 7 14
7. Hořín 6 4 0 2 20:18 12
8. Chvatěruby 7 3 2 2 15:11 11
9. Obříství 7 3 2 2 10: 9 11
10. Zálezlice 6 3 1 2 10: 9 10
11. Jeviněves 6 3 1 2 10: 9 10
12. Chlumín 6 3 0 3 17:14 9
13. PTZ B 7 1 1 5 12:18 4
14. Spomyšl 6 1 0 5 8:23 3

Venku
 1. Nová Ves 6 4 2 0 23: 8 14
2. Hořín 7 4 1 2 20:12 13
3. Cítov 6 3 2 1 18:16 11
4. Dolany 6 3 1 2 17:11 10
5. Sazená 7 2 2 3 8:14 8
6. Chlumín 7 2 2 3 14:19 8
7. Ledčice 6 2 1 3 14:15 7
8. K. Kralupy 7 2 0 5 10:15 6
9. Chvatěruby 6 3 0 3 11:11 9
10. Zálezlice 7 2 0 5 10:17 6
11. Jeviněves 7 0 1 6 8:21 1
12. Spomyšl 7 0 1 6 12:30 1
13. Obříství 6 0 0 6 7:30 0
14. PTZ B 6 0 0 6 3:26 0

BILANCE
Celkem odehráno 91 zápasů (51–13–27).
1. kolo: 4-1-2 21:18
2. kolo: 6-0-1 19:9
3. kolo: 2-4-1 15:11
4. kolo: 6-1-0 29:9
5. kolo: 2-0-5 14:19
6. kolo: 5-0-2 33:16
7. kolo: 2-1-4 13:16
8. kolo: 5-1-1 23:8
9. kolo: 3-1-3 15:20
10. kolo: 6-0-1 24:13
11. kolo: 3-1-3 11:11
12. kolo: 4-1-2 18:12
13. kolo: 3-2-2 10:13

BRANKY
Celkem: 420 (245:175)
Průměr na kolo:32,31
Průměr na zápas: 4,62
Nejvíce za kolo: 49 (6. kolo)
Nejméně za kolo: 22 (11.)
Nejlepší útok: Nová Ves (57)
Nejhorší útok: PTZ B (15)
Nejlepší obrana: Sazená (16)
Nejhorší obrana: Spomyšl (53)
Nejvíce v zápase: 14 (N. Ves–Chlumín 9:5, Ledčice–Obříství 12:2)

STŘELCI
22
– Mir. Muška (Ledčice), 21 - Mich. Horák (N. Ves), 17 - O. Kettner (Hořín), Vondra (Dolany), 16 - Stoklasa (Chlumín), 14 - Stegbauer (Kaučuk), Hatina (Cítov), 13 – Polanský (Hořín), 9 – Mokrý (Cítov), 8 – Jansa (N. Ves), Mára (Chvatěruby), Kokšál (Jeviněves), 7 – Hemr (N. Ves), Pichl (Ledčice), Rulec (Hořín), Baloun (Spomyšl), 6 – Manšinger (Obříství), 5 – Emmer (N. Ves), Jakub Vancl (N. Ves), Drahňák (Sazená), Bejdák, Kopecký (Dolany), M. Šobr (Zálezlice), Fryč (Cítov), 4 – Four (Chlumín), Fiala (Chvatěruby), Djurevski, Březovský (Dolany), J. Šobr (Zálezlice), Matějček (Kaučuk), Šnýdr (PTZ B), Balko (Spomyšl), Pavlík (Cítov).

VÝSLEDKY
Nejčastější: 2:0 (10x), 2:1. 3:1 (8x), 2:2 (7x), 1:0, 4:1, 4:2 (6x), 3:2, 5:0 (4x), 1:1, 7:3, 3:0, 4:0 (3x), 0:0, 5:2, 6:1, 6:3, 4:3 (2x), 4:4, 6:0, 8:0, 6:2, 8:2, 5:1, 9:5, 6.4, 12:2, 3:0 kontumačně (1x). Nejvýraznější: 12:2 (Ledčice–Obříství).

ŽLUTÉ KARTY
39 – Ledčice, 33 – Sazená, 32 – Zálezlice, 30 – Chlumín, 28 - Nová Ves, 27 – Dolany, 26 Cítov, Hořín, 21 – Chvatěruby, K. Kralupy, 19 - PTZ B, 18 – Obříství, 17 – Spomyšl, 11 – Jeviněves.

ČERVENÉ KARTY
Celkový počet vyloučených hráčů: 39.
Průměr vyloučených na jedno kolo: 3,00.
Průměr vyloučených na jeden zápas: 0,43
Počet vyloučených: 7 – Zálezlice, 6 – Ledčice, Chlumín, 3 – Chvatěruby, Sazená, Hořín, 2 – Cítov, Jeviněves, K. Kralupy, 1 – N. Ves, Dolany, Obříství, PTZ B, Spomyšl.

ROZHODČÍ
Nejvíce zápasů: Novák 9, Tůma 7, Börner, Pos po 6. Nejvíce ČK: Junek, Löffelmann, Pěkný, Pos po 4, Hampl, Matějček, Novák po 3. Nejvíce ŽK: Novák 42, Löffelmann 34, Tůma 33, Börner 30.

Jaromír Hejna