Jedním z těch, kdo potěšil „věrné", byla kralupská Čechie. Také ji stejně jako týden předtím Botafogo sice hodně zlobil nový tahoun Čečelic Rambousek. Porážce a návratu Čechie na vítěznou vlnu ovšem nedokázaly zabránit ani dva jeho góly.

Týden starý venkovní propadák nahradilo také béčko Záryb, které zatrhlo po týdnu další venkovní body Mlékojedům. Daleko více ovšem hosty zasáhlo vážné zranění Tomáše Ondráčka, který ze svého druhého utkání za Start odstoupil po dvaceti minutách. Podle informace od jednoho z mlékojedských hráčů má zlomenou holení kost a podzimní sezona pro něj skončila.

Otřesení a v celém utkání se hlavně bránící hosté po těsně prohraném poločase ještě otočili nepříznivý výsledek na 1:2, když domácího brankáře Hádka jednou překonal i jeho bratr hrající právě za Mlékojedy. Radost hostů ale neměla dlouhého trvání, obrat se následně podařil i domácím.

S výjimkou Botafoga, jehož zápas s Obřístvím dospěl po remíze 2:2 až do penalt se šťastnějším koncem pro hosty, zbylé domácí celky prohrály.

Do Zálezlic přijeli delegovaní asistenti, ale hlavní sudí chyběl
V Zálezlicích, kde hostovaly Vehlovice, začal zápas se zpožděním. Příčinou byla absence hlavního rozhodčího. Po dvaceti minutách čekání se řízení ujal jeden ze dvou přítomných delegovaných asistentů (Dudok). Na „čáře" ho po vítězství v losu nahradil sekretář hostí Pavel Kroužecký. Liaz pak slavil i v zápase, když dvěma góly Iva Přády vyhráli 2:0.

Stejným výsledkem vyhrály také Všestudy. V Řepíně hosty sice příliš neuklidnil rychlý úvodní gól, protože pak dovolili hrozit i domácí rezervě, ve druhém poločasu se ovšem dočkali po zlepšení pojistky, i když až po penaltě.

Krušný start do vyšší soutěže prožívají Střezivojice, které s Horními Počaply udržely krok do poločasu. Zřejmě i proto, že se hosté nějakou dobu srovnávali s tamním hřištěm. Po vstřelení dvou branek ovšem získali převahu, kterou potvrzuje i konečný výsledek.

4. KOLO: Střezivojice – H. Počaply 2:7 (1:3) Novák, Rampouch – Trubička 2, Hanuš 2, Dohnal, Toman, Lédl, Řepín B – Všestudy 0:2 (0:1) Růně 2 (1 z PK), Č. Kralupy – Čečelice 4:3 (2:1) Vlk 2, Paprňák 2 – Rambousek 2, Kábrt, ČK: Radomil (Čeč.), Zálezlice – Vehlovice 0:2 (0:1) I. Přáda 2, Záryby B – Mlékojedy 4:2 (1:0) Šašek 2, Krajíček 2 – Šmigol, Hádek, Botafogo – Obříství 2:3 po PK (0:1) Tomášek, Moták – Šulc, Melich + rozh. PK, Cítov – H. Beřkovice 1:2 (1:2) Mokrý – Novák, Antoš.