Na střely nepříliš bohaté utkání rozlouskla povedená trefa hostí v době, kdy už domácím nezbývalo až příliš času na odpověď. Tím spíš, že se viktoriáni i tentokrát trápili s finální přihrávkou a klidem v zakončení. A když už se domácím podařilo skórovat, neplatil gól pro ofsajd. Jeden z favoritů soutěže tak vyšel bodově i gólově naprázdno po více než roce. Naposledy totiž takto zaváhal začátkem loňského května na hřišti kralupské Čechie.

Zajímavé utkání se hrálo i ve Vehlovicích, kde domácí proti Horním Beřkovicím uhájili třetí místo po výhře 3:1. Zápas začal nezvykle, po jednom nuceném střídání na každé straně. První proměněné šance přišly po půlhodině. Domácí se z úvodního vedení radovali jen asi dvě minuty, jenže si ho po dalších čtyřech vzali zpět a už natrvalo. Ve druhém poločase pak vedení rychle navýšili a pak i s přispěním brankáře Marka uhájili.

Zachraňující se Střezivojice i potřetí v řadě dodržely normu a vyprovodily svého soupeře čtyřbrankovým rozdílem. Tentokrát se jejich obětí stalo Botafogo, které popravil čtyřgólový hrající kouč domácích Hynek Tříška. Ve vísce na Kokořínsku si tak po dosavadní jarní spanilé jízdě mohou konečně říct, že jsou z nejhoršího venku. I když naplno bodovalo i béčko Řepína, tak konkurenční Mlékojedy a Cítov se po velké stíhací jízdě domácích (z 0:3 na 3:3) o body podělily a Čečelice na hřišti lídra z Počapel nenapodobily domácí zisk s Všestudy. Pro všechny to ovšem bude ve zbylých třech kolech ještě urputný boj.

VÝSLEDKY 23. KOLA