Lužečtí před sezonou notně posílili o hráče, kteří přišli z „áčka“ – Krejza, Merta, Hrdlík. Tato trojice spolu s Martinem Tauchmanem nastřílela 33 gólů z celkových šestatřiceti. Krejza (11 gólů) s Mertou (9) navíc okupují vedoucí dvě místa tabulky střelců. Otázkou je, zda jmenovaní hráči budou v jarní části nadále k dispozici, nebo se budou snažit zachránit pro Lužec I. B třídu.

Druhý Dřínov ztrácí na lídra tři body, ale jeho nevýhodou je, že v domácím zápase Lužci podlehl a má s ním tak zatím pasivní bilanci. Navíc odehraje sedm jarních zápasů na hřištích soupeřů.

Stejný bodový zisk jako Dřínov má také třetí Cítov B, kterému podzim vyšel nad očekávání a v jarních odvetách tak ještě může své soupeře z čela pořádně potrápit. Cítov těžil stejně jako béčko Veltrus převážně z domácích zápasů, ve kterých neztratil ani bod.

Slušné výsledky provázely celý podzim také čtvrté béčko Veltrus. Tým těžil ze střeleckých schopností zkušeného Milana Bulvy, který se s osmi góly vyhoupl na sdílené třetí místo střelecké tabulky. Veltruským se navíc daří v defenzivě, kterou mají se třinácti obdrženými góly suverénně nejlepší.

Solidní je i páté místo Vraňan. V týmu je ale několik zkušených hráčů, v jejichž schopnostech je i o trochu víc, než je současné umístění.

Úžických 16 bodů stačilo na šesté místo, ale i s tím jsou v Úžicích docela spokojeni. To v Dolanech čekali od béčka možná trochu lepší umístění. Týmu se ale nedaří na hřištích soupeřů, kde z pěti zápasů získal pouze bod. Osmé místo béčka Chvatěrub odpovídá schopnostem týmu, ale také v možnostech Vltavanu se nabízí prostor pro zlepšení.

Třetí od konce přezimuje béčko Čechie. V Kralupech před sezonou zvažovali zrušení rezervy, ale nakonec mužstvo do soutěže nastoupilo a uhrálo sedm bodů.

Obrovský pád zaznamenala předposlední Spomyšl, která ještě na jaře figurovala v tabulce III. třídy. Hostín zopakoval své umístění z konečné tabulky minulého ročníku a jeho poslední příčku už nelze počítat mezi překvapení.

JAROMÍR HEJNA