„Dostali jsme jedinou branku skoro na konci utkání, takže nás to mrzí dvojnásob. Navíc to byl soupeř, který ještě loni hrál ČFL a kluci za předvedený výkon určitě zaslouží pochvalu," zhodnotil hlavní kouč Libiše Petr Pálka.

První poločas se hrál bez branek. „Brozany jsme do ničeho nepustili, ale byl to tak kvalitní protivník, že ani nám nedovolil vytvořit si nějakou brankovou příležitost. Bylo to naše mínus, že jsme nedokázali udržet balón na útočné polovině," vysvětlil Pálka.

Po výměně stran Pálka střídal několik hráčů. Dvanáct minut před koncem se Brozanům podařilo prostřelit Lomského z bezprostřední blízkosti. „Střídáním se nám trochu narušila kompaktnost hry, ale přesto jsme pokračovali ve vyrovnaném duelu. David Lomský chytal výtečně, ale naši kluci nepokryli únik po pravé straně a brozanský útočník potom střílel z takové blízkosti, že brankář neměl šanci," uvedl.
Jediná chyba tak stála hosty remízu, díky které by si mohli připsat do tabulky alespoň jeden bod. „Tentokrát jsme si nevytvořili kvalitní brankovou příležitost. Domácí se nutili do velkého tlaku a ten gól do branky doslova dotlačili. Opět mužstvo nezklamalo," chválil Pálka své svěřence.

Libiš dlouhodobě bojuje s velkou marodkou a kvalitní hráči pak chybí. „Minulý měsíc bylo hodně zraněných, ale postupně se nám uzdravují," souhlasil a dodal, že teď mají jednoznačnou povinnost doma bodovat a pokusit se přivézt i body zvenku. „Nejtěžší to bude asi s Nymburkem, který vede celou soutěž."

Brozany - Libiš 1:0 (0:0)

Branka: 77. Šollar. Rozhodčí: Jati. Diváci: 110.
Libiš: Lomský – Kalaš (69. Müller), Kolísek, Zuskin – Prieložný (84. Škoda), Pořízek (74. Kvída), Řepka, Bezděk – Mach, Kubec (78. Ptáček), Šobr (61. Křtěn).