Jak hodnotíte podzim vašeho týmu?
Podzimní část se nám z celkového pohledu vydařila. Po skvělém začátku přišel sice trochu útlum, ale se získanými body a umístěním v tabulce můžeme být spokojeni.

Splnili jste cíl, s jakým jste do soutěže šli?
Do soutěže jsme vstupovali s přáním hrát pohledný fotbal a umístit se v horní polovině tabulky, takže cíl jsme splnili.

Co vás na podzim jako tým nejvíce trápilo a naopak co vám vycházelo?
Nejvíc nás trápily ztráty klíčových hráčů – zraněného Wasyliwa a Tříšky, který odešel do Střezivojic – a pak také početná marodka. K zápasům za áčko nastoupilo neuvěřitelných sedmadvacet hráčů.

Co vy osobně považujete za největší překvapení dosavadního průběhu soutěže?
Největším překvapením pro mě bylo, při vší úctě k týmu Hořína, jejich vítězství v Neratovicích a pak také současné umístění Chvatěrub.

Zaujal vás v soutěži nějaký výjimečný hráč? Koho byste případně zvolili největší hvězdou přeboru?
V soutěži nastupuje z různých důvodů poměrně dost kvalitních hráčů, kteří by mohli hrát i o několik tříd výš, a to pro mě nejsou hvězdy. Osobně mě v podzimní části nejvíc zaujal výkon stopera Dolan Pixy, který je zároveň rozhodčím v okresním přeboru. V zápase s námi podal výborný výkon a jeho chování na hřišti bylo příkladné pro všechny zúčastněné.

Poprvé se hraje s šestnácti účastníky. Hodnotíte to po polovině jako přínos, nebo naopak?
Nevidím v tom žádný velký přínos ani nějaký zásadní problém.

Je už podle vás rozhodnuto o postupujícím v podobě Neratovic, které mají k dobru devět bodů? Čím je podle vás tento tým tak silný?
Vzhledem ke kvalitě kádru Neratovic podle mě bylo rozhodnuto ještě před tím, než sezona vůbec začala. Mají skvělý mix hráčů se zkušenostmi z divize a mladých kluků, kteří vzešli z jejich mládežnické líhně.

Koho naopak pasujete na sestup?
Sestup nepřeji nikomu. Beřkovice i Chvatěruby to ale budou mít velmi těžké a nic jistého nemají ani další týmy.

S jakými cíli vstoupí váš tým do jarních odvet?
Cíle neměníme. Dál budeme chtít hrát líbivý fotbal a pohybovat se v popředí tabulky. Ale bude to náročné, o čemž svědčí vyrovnanost týmů od druhého do šestého místa.