Se svými pozvánkami na letní turnaje už vyrukovali například pořadatelé v Dřínově, Lobkovicích nebo Veltězi v sousedním regionu Prahy-východ. Ostatní se mohou v případě zájmu o zveřejnění přihlásit s podrobnostmi na e-mailové adrese lubos.kurzweil@denik.cz.

Kýbl Cup

Tělovýchovná jednota Sokol Dřínov srdečně zve na letošní už dvanáctý ročník Kýbl Cupu. Turnaj v malé kopané o posvátný putovní pohár se uskuteční v sobotu 25. června. Týmy (4+1) si za startovné ve výši 1.500 korun zahrají zápasy na dvakrát 12 minut, v ceně mají i oběd. Hrací systém turnaje bude upřesněn podle počtu přihlášených. Registrovat se lze u hlavního pořadatele Milana Kympla na telefonu 724 740 808, případně e-mailu drinovfotbal@seznam.cz. Účastníci mohou už od pátku využít možnost stanování v areálu. Po celý víkend bude zajištěno občerstvení. V sobotu večer pak i kulturní vyžití v podobě vystoupení několika kapel.

Lobko Cup

V Lobkovicích se týden po konci mistrovské sezony, tedy rovněž v sobotu 25. června, odehraje tradiční turnaj dospělých. Hrát se bude 4+1 na čtvrtině hřiště a s neomezenou možností střídání. Startovné na osobu činí 150 korun, v ceně má každý účastník oběd a nápoj. Hrací systém pořadatelé upřesní podle počtu přihlášených týmů. Na všechny čeká pohár a věcné ceny podle umístění. Hlásit se lze na tomaspribik@seznam.cz, nebo SMS zprávou na telefon 737 840 229. Do zprávy je nutné uvést název týmu, kontaktní osobu a přibližný počet členů týmu.

Veltež Open 2022 Max Sport Select – Memoriál K. Kůrky

Třetí prázdninová sobota, tedy letos 16. července, bude na fotbalovém hřišti Sokola Veltěž už po devětadvacáté vyhrazena turnaji v malé kopané (4+1). Tradiční memoriál se hraje podle pravidel Hanspaulské ligy s hokejovým střídáním. Po skončení turnaje pořádá Sokol taneční zábavu. Startovné zůstává 1.500 korun za tým. Pro nejlepší tři týmy i jednotlivce mají pořadatelé připraveny věcné ceny. Přihlásit se lze na telefonu 604 571 272 (Jan Srb). Občerstvení zajištěno po celou dobu turnaje i večerního programu.