Jedním z hlavních center fotbalového dění bude útulný sportovní areál v Horních Počaplech. V sobotu od 10.15 hodin tam svůj už druhý přípravný zápas odehraje A-třídní Pšovka Mělník, tentokrát proti ambicióznímu FK Kralupy 1901, hrajícímu o třídu níž.

Odpoledne od 14 hodin se pak na stejném místě odehraje turnaj O pohár pivovaru Rebel. Celky Lužce, Dolních Beřkovic, Horních Počapel a ČAFC Praha si to rozdají systémem každý s každým. Hrát se bude na polovině běžného hřiště s šesti hráči v poli a brankářem, zápasy potrvají jednou dvacet minut.

Do zápasové akce půjde týden od přátelského utkání s Pšovkou opět i Vysoká. V sobotu od 17 hodin tentokrát na vlastním hřišti vyzve v kokořínském derby Střezivojice. Fotbal bude předkrmem následné živé hudební produkce v hospodě na hřišti.

Mělnické hřiště na Podolí bude v sobotu od 15 hodin patřit dorostencům, ti domácí vyzvou vrstevníky z Loun. Příznivci z Kralupska se v neděli mohou vypravit do Všestud. Přeborová Viktorka si na svůj pažit od 17 hodin pozvala B-třídní Byšice.