SOBOTA

Divize: Neratovice – Kladno (10.15).

Krajský přebor: Libiš – Slaný (10.15).

I. B třída: Dynamo Nelahozeves – Vojkovice (17.00).

Okresní přebor: Hořín – Pšovka Mělník B (10.45), Lobkovice – Všestudy (17.00), Vysoká – Dolní Beřkovice (17.00), Libiš B – Kostelec (17.00).

III. třída: Čečelice – Kly B (17.00), Dřínov – Mlékojedy (17.00), EMĚ Mělník – PTZ Nelahozeves (17.00).

IV. třída, skupina A: Střezivojice – Spomyšl (17.00), Cítov – Mšeno B (17.00).

IV. třída, skupina B: Chlumín – Byšice B (17.00), Všetaty – Tuhaň (17.00).

IV. třída, skupina C: Chvatěruby – Nová Ves (17.00), Sazená – Vraňany (17.00), Úžice – Tursko (17.00).

Divize staršího dorostu: FC Mělník – Litvínov (10.00).

Divize mladšího dorostu: FC Mělník – Litvínov (12.15).

Okresní přebor starších žáků: Libiš – Dřínov (14.30).

Okresní přebor mladších žáků: Řepín – Čechie/Vltavan (9.30), EMĚ Mělník/Hořín – Tišice (14.00), Cítov – Čechie/Vltavan B (14.30), Kralupy 1901 – Libiš (10.00), Mšeno – Kostelec (14.00), Záryby – Vehlovice (11.30).

NEDĚLE

I. B třída: Neratovice B – Byšice (17.00), Lužec – Tišice (17.00).

Okresní přebor: Horní Počaply – Obříství (14.00), Horní Beřkovice – Záryby B (17.00), Velký Borek – Mšeno (17.00).

III. třída: Liběchov – Vehlovice (10.30), Kralupy 1901 – Čechie Kralupy (17.00), Jeviněves – Dolany (17.00), Veltrusy – Řepín (17.00).

IV. třída, skupina A: Nebužely – Lužec B (17.00), Všetaty B – Velký Borek B (17.00), Vysoká B – Dolní Beřkovice B (17.00).

IV. třída, skupina B: Zálezlice – Dřísy (17.00), Vojkovice B – Roma Neratovice (17.00), Lobkovice B – Ovčáry (17.00).

IV. třída, skupina C: Ledčice – Postřižín (14.00), Dolany B – Kralupy 1901 B (17.00).

I. A třída dorostu: Kralupy 1901 – Horky (10.15).

Okresní přebor starších žáků: Horní Beřkovice – Lobkovice (10.00), Pšovka Mělník B – Dolní Beřkovice (13.30).

Okresní přebor mladších žáků: Liběchov – Lužec (15.00), Veltrusy – Obříství (11.00), Velký Borek – Dynamo Nelahozeves (14.00), Všetaty – Čečelice/Byšice (14.30).