Důležitá utkání se odehrají také v sobotu, a to především pro oba divizní reprezentanty Mělnicka. Neratovice hostí zachraňující se Slaný a do utkání znovu půjdou s vědomím výsledku hlavního konkurenta v boji o postup. Most totiž předehrává severočeské derby v Chomutově už v pátek večer. Odpověď na minulou porážku lídra se žlutomodrým naposledy příliš nepodařilo, a tak i oni mají co napracovat.

V Libiši na sebe pro změnu narazí spolu s Náchodem dva týmy, které v dosavadním průběhu posbíraly úplně stejný zisk 28 bodů. Oba k němu ale došly trochu jiným způsobem. Na libišském kontě je nadprůměrných 40 vstřelených branek, hlavně poslední venkovní zápasy ale notně pokazily počet těch inkasovaných (52). Východočeši spoléhají především na obranu, útok mají při celkovém skóre 22:37 vůbec nejslabší v celé soutěži.

Střezivojice - ilustrační foto
Kamufláž neměla šanci! Střezivojice a Lužec si vymyslely výsledek i s rozstřelem

Ze zápasů krajských tříd slibuje zajímavou podívanou duel třetích Byšic a prvních Kralup. Domácí se i přes absenci tří minule vyloučených hráčů pokusí umáznout z patnáctibodové ztráty, kterou na bezchybného lídra nabrali v jarní části. 

V SOBOTU

Divize B: 10:15 Neratovice – Slaný
Divize C: 10:15 Libiš – Náchod
I. A třída B: 17:00 Záryby – Mn. Hradiště, FC Mělník – Jesenice
I. B třída B: 17:00 Byšice – Kralupy
Okresní přebor: 14:00 D. Beřkovice - Vraňany, 17:00 Mšeno - Pšovka B, Kostelec - Vysoká, Libiš B - Tišice, H. Beřkovice - H. Počaply, Obříství - Vojkovice
III. třída: 17:00 Veltrusy - Hořín, Cítov - Zálezlice, PTZ Nelahozeves - Vehlovice
IV. třída B: 10:15 Sazená - Postřižín, 17:00 Uhy - Úžice, Chvatěruby - Č. Kralupy, Dřínov - Tursko

III. třída: Sokol Ovčáry (v modrém) - Sokol Cítov (6:1)
Zálezlice potvrdily nadvládu, důležitý krok k cíli slavili i V Olších

V NEDĚLI

Okresní přebor: 17:00 Všestudy - Čečelice
III. třída: 10:30 Liběchov - EMĚ Mělník, 17:00 Hostín - Ovčáry, Kly - Lobkovice, Řepín – Dolany
IV. třída A: 10:15 Mlékojedy - Dřísy, 13:30 Obříství B - Lužec B, 17:00 Byšice B - Tuhaň, Všetaty/Čečelice - V. Borek B, Spomyšl - Střezivojice, Nebužely - Roma Neratovice
IV. třída B: 14:00 Chlumín/Tuhaň – Ledčice, 17:00 Dolany B - N. Ves, Jeviněves - Kralupy 1901 B