Turnaj v Benátkách. Poprvé jako dvoudenní se ve městě nad Jizerou uskuteční fotbalový turnaj mužů O pohár starosty města – Memoriál Jaroslava Krále. Jeho devátého ročníku se zúčastní tři prvoligová mužstva a jedno druholigové! Netradičně už v pátek od 17 hodin se divákům představí prvoligový tým FK Mladá Boleslav, který v prestižním utkání vyzve svého v podstatě derby protivníka Slovan Liberec. Další dva týmy přijedou v sobotu. V poledne vyzve FC Hradec Králové druholigový tým 1. FK Příbram. Ve 14:30 hodin se uskuteční utkání o třetí místo a o dvě hodiny později bude následovat finále kvalitně obsazeného turnaje.

Stará Boleslav – 110 let. V sobotu se bude slavit ve Staré Boleslavi, kde bude hlavním tahákem zápas domácí staré gardy Slavoje proti výběru hvězd Marka Matějovského (16:30). Poté se divákům na Lázeňské představí hasiči a následovat bude hudba se skupinami Remedy a Checkpoint.

Kýbl Cup. Sokol Dřínov pořádá podvanácté Kýbl Cup. Turnaj v malé kopané o posvátný putovní pohár se uskuteční v sobotu. Týmy (4+1) čekají zápasy na dvakrát 12 minut. Po celou dobu konání bude zajištěno občerstvení a večer i kulturní vyžití v podobě vystoupení několika kapel.

Lobko Cup. V Lobkovicích se v sobotu odehraje tradiční turnaj dospělých. Hrát budou týmy 4+1 na čtvrtině hřiště a s neomezenou možností střídání. Na zúčastněné čekají poháry a věcné ceny podle umístění.

Lukáš Dědek, FK Neratovice-Byškovice
Přestupy: opora Dynama si zakope A-třídu u sousedů, nejvíc tratili sestupující